Fermer
art_track
13
Novinky
chevron_right
13
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
8
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
5
Turnaje
chevron_right
8
Videa
chevron_right
15
Fotografie
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
15
My info
chevron_right
12
Matches to bet
chevron_right
5
My prediction
chevron_right
14
Žebříčky
chevron_right
7
Rules
forum
8
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Pondělí 27 května (začátek v 10:30)
Výsledky
Neděle 26 května
Sobota 25 května
Pátek 24 května
Čtvrtek 23 května
Turnaje
Probíhající turnaje
Roland Garros
Roland Garros
Následující turnaje
Surbiton
Makarska
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Následující turnaje
Prostějov
Heilbronn
Tyler
Zagreb
Santa Fe
Setubal
Cordoba
Kursumlijska Banja 2
Grasse
Surbiton
Sumter
Caserta
La Marsa 2
Montemor-O-Novo 2
Kursumlijska Banja 2
Daegu
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Rafa Nadal je zpět v Paříži před Roland-Garros 2024
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Podívejte se na pozápasový rozhovor Thiema po jeho vítězství v 1. kole kvalifikace Roland Garros 2024.
Nejdůležitější momenty ze semifinále Zverev - Tabilo na římské antuce (Masters 1000)
Djokovič poražen Macháčem na ženevské antuce (ATP 250) ! Zde jsou sestřihy z jejich semifinále
Poslední video
03:12:31
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Gea d. Kopp
7/6
7
, 4/6, 6/2
903 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,527 Fanoušci
Novak Djokovic
44,101 Fanoušci
Roger Federer
41,196 Fanoušci
Alexander Zverev
25,436 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,419 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,337 Fanoušci
Iga Swiatek
10,392 Fanoušci
Serena Williams
10,193 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,427 Fanoušci
Angelique Kerber
8,412 Fanoušci
Celé pořadí
Next
Live
Dnes
C.Eubanks
at 11:00
J.Sinner
Dnes
I.Swiatek
at 13:30
L.Jeanjean
Dnes
A.Zverev
at 15:00
R.Nadal
Dnes
D.Koepfer
at 15:30
D.Medvedev
St 8
Po 6
Úterý 7 května
Rome 2024
, Center Court
check
K1
Rogers S
d.
Pigato L
[WC]
61 60
check
K1
Badosa P
d.
Andreeva M
62 63
check
K1
Putintseva Y
d.
Trevisan M
[WC]
63 64
check
K1
Bogdan A
d.
Fernandez L
64 61
Grand Stand Arena
check
Q2
Passaro F
[WC]
d.
Ajdukovic D
[24]
76
5
67
6
76
3
check
Q2
Sasnovich A
[24]
d.
Krunic A
[PR]
75 62
check
Q2
Nakashima B
[1]
d.
De Jong J
64 46 64
check
K1
Kerber A
d.
Davis L
61 60
Pietrangeli
check
Q2
Pera B
[4]
d.
Bondar A
[16]
36 64 62
check
Q2
Marterer M
[9]
d.
Gasquet R
[21]
63 64
check
Q2
Siegemund L
[8]
d.
Riera J
[15]
64 64
check
K1
Stefanini L
[WC]
d.
Paganetti V
[WC]
75 63
Court 12
check
Q2
Schwartzman D
d.
Kukushkin M
46 62 63
check
Q2
Tauson C
[5]
d.
Danilovic O
62 60
check
Q2
Van de Zandschulp B
[20]
d.
Bagnis F
63 61
Court 1
check
Q2
Sramkova R
d.
Semenistaja D
63 64
check
Q2
Monteiro T
[23]
d.
Moutet C
[4]
63 64
check
Q2
Fruhvirtova L
[Alt]
d.
Golubic V
[3]
61 76
4
check
K1
Osorio C
d.
Rus A
46 63 64
Court 2
check
Q2
Atmane T
d.
Mayot H
[19]
63 26 62
check
Q2
Carle M
[7]
d.
Preston T
46 64 61
check
Q2
Medjedovic H
d.
Wolf J
[10]
61 64
check
K1
Wang X
d.
Yuan Y
46 61 62
Court 13
check
Q2
Zarazua R
[20]
d.
Tomova V
[6]
64 26 76
5
check
Q2
Bergs Z
[11]
d.
Shang J
[18]
64 76
5
check
Q2
Volynets K
[21]
d.
Starodubtseva Y
46 64 64
check
K1
Shnaider D
d.
Minnen G
62 63
Court 4
check
Q2
Barrere G
[16]
d.
Meligeni Alves F
63 76
7
check
Q2
Gracheva V
[13]
d.
Cristian J
[1]
36 62 63
check
Q2
Moreno de Alboran N
d.
Kopriva V
64 36 63
check
K1
Frech M
d.
Krueger A
76
2
63
Court 6
check
Q2
Masarova R
[11]
d.
Pigossi L
67
3
63 75
check
Q2
Muller A
[17]
d.
Albot R
75 62
check
Q2
Fruhvirtova B
[22]
d.
Dodin O
[2]
64 63
Mauthausen 2024
, Centre Court
check
K1
Comesana F
[1]
d.
De Loore J
63 63
check
K1
Pouille L
d.
Novak D
63 36 64
check
K1
Schwaerzler J
[WC]
d.
Rosenkranz M
[Q]
76
1
64
check
K1
Melzer G
[Q]
d.
Kym J
[Q]
62 36 63
Court 1
check
K1
Kovalik J
[6]
d.
Gaubas V
60 76
7
check
K1
Rehberg M
[Q]
d.
Sorger S
[WC]
61 62
check
K1
Neumayer L
d.
Diallo G
[3]
46 75 42 ab
check
K1
Burruchaga R
[2]
d.
Ymer E
36 63 64
Court 2
check
K1
Heide G
d.
Gea A
[Q]
63 16 63
check
K1
Virtanen O
[4]
d.
Fanselow S
[LL]
62 75
check
K1
Kuzmanov D
[Alt]
d.
Safwat M
[Q]
63 62
Wuxi 2024
, Center Court
check
K1
Cui J
[Q]
d.
Bellucci M
[6]
26 76
5
62
check
K1
Echargui M
d.
Bai Y
[Q]
61 61
check
K1
Schoolkate T
d.
Zhou Y
[WC]
76
6
76
5
check
K1
Xiao L
[Q]
d.
Li H
[WC]
63 62
Court 1
check
K1
Gerasimov E
[Alt]
d.
Moriya H
[Alt]
63 75
check
K1
Bertola R
[Q]
d.
Cressy M
[5]
64 64
check
K1
Purcell M
[1]
d.
Sun F
[Q]
46 61 61
check
K1
Bu Y
[4]
d.
Jasika O
63 60
Court 4
check
K1
Bolt A
d.
Escoffier A
76
1
76
3
check
K1
Walton A
[3]
d.
McCabe J
[Q]
62 63
check
K1
Wu T
d.
Zhukayev B
[7]
63 64
Praha II 2024
, Center Court
10:30
K1
Trungelliti M
[3]
vs
Basilashvili N
[Q]
Postponed
check
K1
Chidekh C
[Q]
d.
Damm M
[6]
64 57 63
↓
K1
Forejtek J
[WC]
vs
Bonzi B
[5]
Postponed
↓
K1
Krumich M
[Q]
vs
Rocha H
Postponed
Court 3
10:30
K1
Sanchez Izquierdo N
vs
Molleker R
[4]
Postponed
↓
K1
Bourgue M
vs
Gill F
[Q]
Postponed
↓
K1
Molcan A
[8]
vs
Erhard M
[Q]
Postponed
↓
K1
Fonio G
[LL]
vs
Blancaneaux G
Postponed
Court 4
10:30
K1
Barranco Cosano J
vs
Grenier H
[2]
Postponed
↓
K1
Paul J
[Q]
vs
Couacaud E
Postponed
↓
K1
Janvier M
vs
Kodat T
[WC]
Postponed
↓
K1
Riedi L
[1]
vs
Squire H
Postponed
Court 5
10:30
K1
Lamens S
[1]
vs
Sebestova I
[Q]
Postponed
11:30
K1
Salkova D
[4]
vs
Anshba A
[Q]
Postponed
12:30
K1
Maleckova J
[Q]
vs
Kovackova A
[Q]
Postponed
Court 7
10:30
K1
Smejkalova A
[WC]
vs
Romero Gormaz L
Postponed
11:30
K1
Palicova B
[WC]
vs
Hon P
[7]
Postponed
12:30
K1
Pieri J
[Q]
vs
Wagner S
[Q]
Postponed
Court 8
10:30
K1
Fourlis J
vs
Papamichail D
Postponed
11:30
K1
Mitu A
vs
Mair L
[LL]
Postponed
Francavilla 2024
, Center Court
check
K1
Galarneau A
[2]
d.
Rincon D
76
3
16 61
check
K1
Arnaboldi F
[Q]
d.
Carboni L
[WC]
26 61 41 ab
check
K1
Droguet T
[1]
d.
Marie J
61 60
check
K1
Piraino G
[WC]
d.
Quinn E
75 75
Grandstand
check
K1
Hardt N
d.
Dalla Valle E
76
1
62
check
K1
Elias G
[Q]
d.
Mager G
36 76
5
62
check
K1
Guerrieri A
[Q]
d.
Harris B
46 63 63
Court 1
check
K1
Nijboer R
[Q]
d.
Mochizuki S
[3]
64 75
check
K1
Møller E
[LL]
d.
Giannessi A
[Q]
61 60
check
K1
Boyer T
[8]
d.
Wenger D
[Q]
64 76
4
Fukuoka 2024
, Center Court
check
K1
Ito A
d.
Kaji H
75 62
Court 1
check
K1
Shimizu A
d.
Fung S
[7]
26 61 76
7
Court 2
check
K1
Sawangkaew M
[5]
d.
Naito Y
63 64
Court 3
check
K1
Iatcenko P
d.
Nishimoto S
[WC]
64 61
Luan 2024
, Centre Court
check
K1
Liu F
[7]
d.
Cho I
64 62
Court 1
check
K1
Wang M
d.
Shi H
75 75
Court 2
check
K1
Lu J
[3]
d.
Yang Y
62 60
Court 3
check
K1
Yao X
d.
Feng S
[WC]
62 61
Trnava 2024
, Centre Court
check
K1
Jamrichova R
[WC]
d.
Falkowska W
[Q]
46 64 75
check
K1
Struplova J
[Q]
d.
Sonmez Z
[5]
46 76
6
76
5
check
K1
Gjorcheska L
d.
Kudermetova P
64 64
Court 13
check
K1
Prozorova T
[Q]
d.
Valdmannova V
[Q]
60 10 ab
check
K1
Soboleva A
[Q]
d.
Bara I
[7]
63 64
check
K1
Avdeeva J
d.
Capurro Taborda M
[6]
64 62
Court 14
check
K1
Barthel M
d.
Havlickova L
[WC]
63 64
check
K1
Meri E
[Q]
d.
Primorac I
[Q]
67
5
63 75
check
K1
Erjavec V
[8]
d.
Serban R
62 76
3
Zephyrhills 2024
, Court 6
check
K1
Hu V
d.
Sebov K
[8]
76
3
64
Santos 2024
, Centre Court
check
K1
Torres J
[Alt]
d.
Boscardin Dias P
75 61
check
K1
Sakamoto P
[8]
d.
Queiroz Miguel L
[WC]
64 61
check
K1
Olivo R
[3]
d.
Carou I
[Q]
62 62
check
K1
Kuzuhara B
d.
Mena F
63 76
5
check
K1
Lingua Lavallen A
[Q]
d.
Dutra Da Silva D
[SE]
63 46 63
check
K1
Kirkin E
[6]
d.
Pereira J
[WC]
57 63 61
Court 1
check
K1
Popko D
[1]
d.
Justo G
60 75
check
K1
Casanova H
d.
Ouakaa A
[Q]
62 75
check
K1
Habib H
[4]
d.
Gimenez I
[Q]
64 60
check
K1
Vallejo A
[7]
d.
Sell K
[WC]
62 62
Court 3
check
K1
Guillen Meza A
[5]
d.
Aboian V
75 64
check
K1
Aboian L
[Q]
d.
Sakellaridis S
63 21 ab
check
K1
Roncadelli F
[Q]
d.
Ambrogi L
26 75 62
check
K1
Bueno G
d.
Alvarez N
[PR]
75 62
Bastad 2024
, Court 1
check
K1
Schmidt A
d.
Skoog I
[WC]
75 63
Court 2
check
K1
Schunk N
d.
Matoula M
[5]
64 46 76
5
Court 5
check
K1
Costoulas S
[3]
d.
Nuudi M
62 76
3
Court 6
check
K1
Sieg M
[6]
d.
Hoedt M
63 63
Sopo 2024
, Centre Court
check
K1
Higuita Barraza M
[WC]
d.
Burgic E
[Q]
63 26 76
4
check
K1
Lizarazo Y
[WC]
d.
Sanchez M
[Q]
60 75
check
K1
William T
[Q]
d.
Mediorreal Arias V
[WC]
61 60
Court 1
check
K1
Tona M
[2]
d.
Tran D
[Q]
75 61
check
K1
Neffa De Los Rios A
[7]
d.
Pereira R
[Q]
62 62
Court 2
check
K1
Torres Murcia M
d.
Sousa Salazar N
[Q]
36 62 62
check
K1
Labrana F
d.
Nita S
[Q]
62 63
Court 3
check
K1
Hinojosa Gomez J
d.
Nava Elkin A
[LL]
61 60
check
K1
Gulin G
[Q]
d.
Hitt Z
61 60
Kursumlijska Banja 2024
, Court Viktor Troicki
check
K1
Popovic S
[3]
d.
Pogosian S
26 64 64
check
K1
Andaloro F
[7]
d.
Butulija B
[WC]
63 61
Court 3
check
K1
Srbljak G
d.
Jovic N
[WC]
60 63
Court 4
check
K1
Djuric B
d.
Sumizawa D
[8]
63 75
check
K1
Buldorini P
d.
Sharipov M
[2]
76
2
63
Varnamo 2024
, Court 1
check
K1
Calvano G
d.
Friberg K
[4]
36 64 63
Court 2
check
K1
Gentzsch T
[6]
d.
Pampanin P
62 61
Trelew 2024
, Cancha Central
check
K1
Chelia B
[WC]
d.
De Dios F
[WC]
76
3
61
check
K1
Basel V
[WC]
d.
Cavallo F
64 61
check
K1
Augusto dos Santos R
[Q]
d.
Ratti L
63 63
check
K1
Garay V
[WC]
d.
Vilicich B
[5]
36 63 61
Court 2
check
K1
Fernandez B
d.
Lima E
64 75
check
K1
Chan Baratau M
[Q]
d.
Romano G
63 75
check
K1
Monferrer E
d.
Miremont L
[Q]
63 64
check
K1
Cigarran T
d.
Matulovich M
[Q]
62 63
Valldoreix 2024
, Court 2
check
K1
Soriano Barrera A
d.
Lopez Montagud C
[6]
76
3
64
Court 3
check
K1
Damas M
d.
Zusman R
[WC]
57 61 63
Court 4
check
K1
Merida Aguilar D
[5]
d.
Lopez Morillo I
61 31 ab
Ženy
Muži
Všechny turnaje
Rome
Challenger Mauthausen
Challenger Wuxi
Challenger Praha II
Challenger Francavilla
Challenger Trnava
Challenger Zephyrhills
Challenger Luan
Challenger Fukuoka
Challenger Santos
Challenger Sopo
Challenger Bastad
Challenger Kursumlijska Banja
Challenger Valldoreix
Challenger Trelew
Challenger Varnamo
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple