Fermer
art_track
12
Novinky
chevron_right
10
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
5
Men Rankings
chevron_right
6
Women Rankings
chevron_right
15
Turnaje
chevron_right
7
Videa
chevron_right
6
Fotografie
gamepad
10
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
10
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
5
Žebříčky
chevron_right
5
Rules
forum
10
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Pátek 10 května (začátek v 04:00)
Výsledky
Čtvrtek 9 května
Středa 8 května
Úterý 7 května
Pondělí 6 května
Turnaje
Následující turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praha II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Následující turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Nejdůležitější momenty ze semifinále Auger-Aliassime vs. Lehečka na madridské antuce
Rublev vs. Auger-Aliassime, dramatický závěr zápasu 2. kola v Rotterdamu
Nejdůležitější momenty finálového zápasu Rublev vs. Auger-Aliassime na madridské antuce
Nejdůležitější momenty ze semifinále Sabalenka vs. Rybakina na madridské antuce
Poslední video
05:10
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,155 Fanoušci
Novak Djokovic
43,818 Fanoušci
Roger Federer
41,181 Fanoušci
Alexander Zverev
25,135 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,225 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,306 Fanoušci
Iga Swiatek
10,235 Fanoušci
Serena Williams
10,189 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,364 Fanoušci
Celé pořadí
Next
Live
Dnes
A.Zverev
at 14:30
A.Vukic
Dnes
M.Kecmanovic
at 15:30
C.Ruud
Dnes
K.Volynets
at 18:00
A.Sabalenka
Dnes
N.Djokovic
at 19:00
C.Moutet
2023
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Muži
Ženy
Eastbourne 2023
WTA 500 - Od 26 června to 1 července
01:36:00
16°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
Od Sobota 24 června
1
MARTIC
, Petra
MARINO
, Rebecca
UDVARDY
, Panna
7
BOGDAN
, Ana
2
PAOLINI
, Jasmine
WC
STOIBER
, Ranah
WC
BURRAGE
, Jodie
9
RAKHIMOVA
, Kamilla
Alt
DOLEHIDE
, Caroline
BRENGLE
, Madison
PR
STRYCOVA
, Barbora
Alt
BETOVA
, Margarita
4
DAVIS
, Lauren
PARRY
, Diane
MARTINCOVA
, Tereza
10
FRECH
, Magdalena
5
PUTINTSEVA
, Yulia
WC
WATSON
, Heather
OSORIO
, Camila
12
BUCSA
, Cristina
6
FRUHVIRTOV
, Linda
WC
MCDONALD
, Ella
GALFI
, Dalma
11
WANG
, Xiyu
MARTIC
64 36 75
BOGDAN
64 64
PAOLINI
46 62 64
BURRAGE
67
5
75 76
4
BRENGLE
76
2
57 76
3
STRYCOVA
62 61
DAVIS
36 61 62
MARTINCOVA
64 46 75
WATSON
63 34 ab
OSORIO
46 64 62
FRUHVIRTOV
61 60
WANG
61 10 ab
BOGDAN
57 64 64
PAOLINI
75 64
BRENGLE
63 63
DAVIS
76
0
76
0
OSORIO
76
0
62
WANG
64 62
Výdělek
Qualified
25 Bodů
Q 2. kolo
13 Bodů
4,362 $
Q 1. kolo
1 Bodů
2,240 $
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kvalifikace
1
Martic P
Q 2. kolo
2
Paolini J
4
Davis L
5
Putintseva Y
Q 1. kolo
6
Fruhvirtova L
Q 2. kolo
7
Bogdan A
9
Rakhimova K
Q 1. kolo
10
Frech M
Q 1. kolo
Top 5
+ vše
1
Český
39
pts
2
Kim_
29
pts
3
Rafael W.
28
pts
4
Oldtimewasbetter
26
pts
5
konnors
25
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple