Fermer
art_track
15
Novinky
chevron_right
14
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
8
Men Rankings
chevron_right
15
Women Rankings
chevron_right
12
Turnaje
chevron_right
12
Videa
chevron_right
12
Fotografie
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
10
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
8
Žebříčky
chevron_right
11
Rules
forum
5
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Neděle 19 května
Pondělí 20 května (začátek v 08:00)
Výsledky
Neděle 19 května
Sobota 18 května
Pátek 17 května
Čtvrtek 16 května
Turnaje
Probíhající turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Následující turnaje
Genève
Lyon
Štrasburk
Rabat
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Následující turnaje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Djokovič omráčen Tabilem! Nejzajímavější momenty z utkání 3. kola mezi Srbem a Chilanem na římské antuce (Masters 1000)
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Nadal vs. Bergs, Fognini vs. Evans, Arnaldi vs. Mayot, Draper vs. Coric a Auger-Aliassime/Tiafoe vs. Shelton/Bublik. Zde jsou nejdůležitější momenty z druhého dne v Římě (Masters 1000)
Nejdůležitější momenty ze semifinále Zverev - Tabilo na římské antuce (Masters 1000)
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Poslední video
05:25
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Oetzbach d. Iannaccone
6/3, 7/5
546 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,317 Fanoušci
Novak Djokovic
43,945 Fanoušci
Roger Federer
41,190 Fanoušci
Alexander Zverev
25,275 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,312 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,339 Fanoušci
Iga Swiatek
10,355 Fanoušci
Serena Williams
10,192 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,399 Fanoušci
Celé pořadí
2
15
Altmaier D
3
40
Carballes Baena R
2
6
2
30
Navarro E
3
3
6
30
Shnaider D
0
3
6
40
Ferreira Silva F
3
6
4
A
Potenza L
40
Picchione A
40
Pereira J
1
30
Engel J
1
00
Colson T
D.Parry
starting soon...
E.Svitolina
Dnes
A.Zverev
at 17:00
N.Jarry
Po 20
F.Marozsan
at 11:30
A.Shevchenko
Čt 9
Út 7
Středa 8 května
Řím 2024
, Center Court
check
K1
Darderi L
d.
Shapovalov D
[PR]
67
4
63 76
4
check
K1
Osaka N
d.
Burel C
76
2
61
check
K1
Kenin S
d.
Bronzetti L
63 62
19:00
K1
Evans D
vs
Fognini F
[WC]
Postponed
voir +
check
K1
Errani S
[WC]
d.
Anisimova A
46 62 61
Grand Stand Arena
check
K1
Tsurenko L
d.
Vekic D
62 36 76
5
check
K1
Cobolli F
d.
Marterer M
[Q]
64 62
check
K1
Siniakova K
d.
Brancaccio N
[WC]
64 62
check
K1
Cocciaretto E
d.
Zarazua R
[Q]
46 75 63
↓
K1
Gigante M
[WC]
vs
Zeppieri G
[WC]
Postponed
voir +
Pietrangeli
check
K1
Hanfmann Y
d.
Mensik J
63 62
check
K1
Blinkova A
d.
Parry D
62 63
check
K1
Monteiro T
[Q]
d.
Monfils G
62 75
check
K1
Passaro F
[Q]
d.
Rinderknech A
67
3
75 76
7
check
K1
Sramkova R
[Q]
d.
Pedone G
[WC]
64 61
Court 12
check
K1
Zhang Z
d.
Galan D
62 75
check
K1
Kotov P
d.
Michelsen A
61 61
check
K1
Linette M
d.
Zhu L
63 62
check
K1
Atmane T
[Q]
d.
Eubanks C
64 64
check
K1
Tauson C
[Q]
d.
Saville D
62 63
Court 1
check
K1
Nishioka Y
d.
Ofner S
63 26 76
4
check
K1
Sasnovich A
[Q]
d.
Schmiedlova A
62 76
6
check
K1
Sherif M
d.
Martic P
62 62
check
K1
Sorribes Tormo S
d.
Podoroska N
64 63
check
K1
Moutet C
[LL]
d.
Safiullin R
36 76
1
62
Court 2
check
K1
Borges N
d.
Martinez P
67
3
64 76
8
check
K1
Shevchenko A
d.
Marozsan F
63 62
check
K1
Vukic A
d.
Schwartzman D
[Q]
62 62
check
K1
Kecmanovic M
d.
Nakashima B
[Q]
64 64
check
K1
Gracheva V
[Q]
d.
Di Sarra F
[WC]
61 63
Court 13
check
K1
Avanesyan E
d.
Bucsa C
67
3
60 75
check
K1
Pera B
[Q]
d.
Dolehide C
76
6
63
check
K1
Siegemund L
[Q]
d.
Carle M
[Q]
26 64 64
check
K1
Potapova A
d.
Wang X
61 75
Court 4
check
K1
Maria T
d.
Fruhvirtova L
[Q]
76
5
36 62
check
K1
Fruhvirtova B
[Q]
d.
Townsend T
36 62 60
check
K1
Begu I
d.
Masarova R
[Q]
57 63 64
check
K1
Volynets K
[Q]
d.
Wang Y
76
6
61
Mauthausen 2024
, Centre Court
check
K2
Misolic F
d.
Blanchet U
[7]
36 63 62
check
K2
Pouille L
d.
Choinski J
76
3
63
Court 1
check
K2
Comesana F
[1]
d.
Cerundolo J
61 62
check
K2
Rehberg M
[Q]
d.
Virtanen O
[4]
67
4
76
5
75
Saint-Gaudens 2024
, Centre Court
check
K1
Ponchet J
[3]
d.
Wurth T
[WC]
75 63
check
K1
Liu C
[1]
d.
Monnet C
62 64
check
K1
Shapatava S
[LL]
d.
Gavrila O
[Q]
63 63
check
K1
Gadecki O
[5]
d.
Hesse A
26 61 61
check
K1
Janicijevic S
d.
Jeanjean L
[2]
60 64
Court 1
check
K1
Lim J
[Q]
d.
Naef C
[6]
63 63
check
K1
Rezai A
[Q]
d.
Mpetshi Perricard D
[LL]
76
5
62
check
K1
Dartron E
[Q]
d.
Leonard M
75 63
check
K1
Makarova E
[7]
d.
Martynov D
[Q]
46 75 64
check
K1
Tan H
d.
Rame A
[Q]
50 ab
check
K1
Jacquemot E
[4]
d.
Sierra S
63 64
Court 2
check
K1
Mboko V
d.
Lew Yan Foon A
[Q]
63 60
check
K1
Smith T
d.
Tikhonova A
[8]
46 75 60
check
K1
Perrin C
[Q]
d.
Lansere S
61 64
check
K1
Kawa K
d.
Robbe A
60 62
check
K1
Zavatska K
d.
You X
62 67
10
62
Wuxi 2024
, Center Court
check
K2
Kachmazov A
d.
Hong S
[8]
61 26 76
6
check
K2
Bertola R
[Q]
d.
Te R
[WC]
76
2
63
Court 1
check
K2
Walton A
[3]
d.
Bolt A
61 63
Court 4
check
K2
Sekulic P
d.
Holt B
64 36 64
Praha II 2024
, Center Court
check
K1
Rocha H
d.
Krumich M
[Q]
63 46 75
check
K1
Chidekh C
[Q]
d.
Damm M
[6]
64 57 63
check
K1
Bonzi B
[5]
d.
Forejtek J
[WC]
63 57 63
Court 2
check
K1
Riedi L
[1]
d.
Squire H
67
3
64 64
check
K1
Kodat T
[WC]
d.
Janvier M
63 64
check
K1
Molleker R
[4]
d.
Sanchez Izquierdo N
63 61
Court 3
check
K1
Barranco Cosano J
d.
Grenier H
[2]
62 36 61
check
K1
Couacaud E
d.
Paul J
[Q]
62 64
check
K1
Fonio G
[LL]
d.
Blancaneaux G
76
6
63
Court 4
check
K1
Gill F
[Q]
d.
Bourgue M
64 75
check
K1
Trungelliti M
[3]
d.
Basilashvili N
[Q]
46 61 61
check
K1
Molcan A
[8]
d.
Erhard M
[Q]
76
3
64
Court 5
check
K1
Hon P
[7]
d.
Palicova B
[WC]
62 67
9
76
3
check
K1
Spiteri D
[Q]
d.
Bervid V
[WC]
46 61 10 ab
check
K1
Maleckova J
[Q]
d.
Kovackova A
[Q]
75 62
check
K1
Romero Gormaz L
d.
Smejkalova A
[WC]
62 62
Court 6
check
K1
Noha Akugue N
[6]
d.
Kolodynska J
46 64 62
check
K1
Salkova D
[4]
d.
Anshba A
[Q]
60 63
check
K1
Stakusic M
d.
Abduraimova N
63 60
check
K1
Mitu A
d.
Mair L
[LL]
26 61 61
Court 7
check
K1
Baindl K
[5]
d.
Melnikova M
[Q]
63 76
7
check
K1
Sebestova I
[Q]
d.
Lamens S
[1]
61 64
check
K1
Oz I
[8]
d.
Hindova D
[WC]
61 61
check
K1
Wagner S
[Q]
d.
Pieri J
[Q]
36 76
8
75
Court 8
check
K1
Seidel E
[3]
d.
Sakatsume H
63 64
check
K1
Fourlis J
d.
Papamichail D
64 76
6
check
K1
Udvardy P
[2]
d.
Bulgaru M
76
4
64
check
K1
Chwalinska M
d.
Klimovicova L
75 61
Francavilla 2024
, Center Court
check
K2
Agamenone F
d.
Cecchinato M
76
9
26 64
check
K2
Pellegrino A
[4]
d.
Andreev A
63 46 75
check
K2
Nijboer R
[Q]
d.
Arnaboldi F
[Q]
76
5
61
Grandstand
check
K2
Hardt N
d.
Kasnikowski M
67
7
63 62
Fukuoka 2024
, Center Court
check
K1
Birrell K
[3]
d.
Rioux L
[Q]
62 60
check
K1
Kawaguchi N
[WC]
d.
Lee Y
61 76
4
check
K1
Bektas E
[2]
d.
Shimizu E
[Q]
76
4
60
Court 1
check
K1
Kuramochi M
[Q]
d.
Imamura S
[WC]
63 64
check
K1
Rodionova A
[1]
d.
Kim D
[Q]
63 63
check
K1
Hule P
[Q]
d.
Sato N
64 63
Court 2
check
K1
Liang E
d.
Arakawa H
[Q]
63 64
check
K1
Yamaguchi M
[Q]
d.
Miyahara C
[WC]
63 60
check
K1
Diyas Z
[PR]
d.
Bhosale R
75 63
Court 3
check
K1
Zhao C
[6]
d.
Grey S
[Q]
63 64
check
K1
Ma Y
[4]
d.
Inglis M
46 76
5
75
check
K1
Jang S
[8]
d.
Cabrera L
26 63 61
Luan 2024
, Centre Court
check
K1
Wang Q
d.
Wei S
[1]
63 64
check
K1
Giavara H
[8]
d.
Chen M
[WC]
57 60 62
check
K1
Tararudee L
[2]
d.
Li J
[Q]
26 61 63
Court 1
check
K1
Plipuech P
d.
Guo M
[WC]
62 63
check
K1
Ren Y
d.
Sun Y
[Q]
62 62
check
K1
Dong N
[WC]
d.
Dang Y
[Q]
63 61
Court 2
check
K1
Yuan C
d.
Li Z
[6]
63 75
check
K1
Morvayova V
d.
Zhao X
[Q]
63 62
check
K1
Lu J
[Q]
d.
Wu H
46 63 61
Court 3
check
K1
Okamura K
[5]
d.
Zheng W
36 63 76
5
check
K1
Naklo T
[4]
d.
Liu Y
[Q]
62 63
check
K1
Wang J
d.
Cho Y
[Q]
62 62
Trnava 2024
, Centre Court
check
K1
Krockova N
[WC]
d.
Drugdova S
[LL]
60 26 62
check
K1
Uchijima M
[2]
d.
Ruzic A
64 61
Court 13
check
K1
Hontama M
[1]
d.
Zelnickova R
[WC]
61 62
Court 14
check
K1
Lukas T
d.
Mcphee K
[Q]
57 60 76
8
Zephyrhills 2024
, Court 4
check
K1
Urhobo A
[Q]
d.
Kalieva E
[5]
61 61
check
K1
Babos T
[4]
d.
Kiick A
[WC]
30 ab
check
K1
Bouchard E
[WC]
d.
Mikulskyte J
[6]
61 62
check
K1
Stollar F
d.
Joint M
75 62
Court 6
check
K1
Li A
[3]
d.
Kung L
75 46 61
check
K1
Chang S
[Q]
d.
Arconada U
[PR]
36 76
2
62
check
K1
Chang H
[7]
d.
Daniel J
[Q]
63 62
check
K1
Day K
[1]
d.
Anderson R
64 64
Court 3
check
K1
Okalova M
[Q]
d.
Yamalapalli S
63 76
6
check
K1
Jovic I
[WC]
d.
Loeb J
36 62 64
check
K1
Von Deichmann K
d.
Flores V
[Q]
63 41 ab
check
K1
Karatancheva L
[Q]
d.
Hovde L
76
4
62
Court 5
check
K1
Rinaldo Persson K
[SE]
d.
Zamarripa M
[LL]
64 63
check
K1
Mateas M
d.
Krywoj M
[Q]
62 63
check
K1
Osuigwe W
[WC]
d.
Kozyreva M
[Q]
75 64
Santos 2024
, Centre Court
check
K2
Casanova H
d.
Popko D
[1]
64 76
5
check
K2
Rodriguez Taverna S
[2]
d.
Aboian L
[Q]
57 63 64
check
K2
Torres J
[Alt]
d.
Guillen Meza A
[5]
76
2
57 60
check
K2
Villanueva G
d.
Sakamoto P
[8]
36 62 63
Bastad 2024
, Court 1
check
K1
Malygina E
[7]
d.
Johansson I
[Q]
61 62
check
K1
Van Uytvanck A
d.
Vrancken Peeters A
[Q]
64 64
check
K1
Herrmann S
[Q]
d.
Gimbrere J
63 67
4
64
Court 2
check
K1
Aiava D
[1]
d.
Munk Mortensen R
[Q]
57 62 64
check
K1
Fetecau I
d.
Helgø M
64 64
check
K1
Yesypchuk D
[Q]
d.
Syrtveit C
[Q]
60 62
Court 5
check
K1
Ostlund F
[8]
d.
Helmi O
57 64 64
check
K1
Cengiz B
[4]
d.
Cabaj Awad J
62 64
check
K1
Hennemann C
d.
Ekshibarova V
[Q]
61 61
Court 6
check
K1
Samir S
d.
Bergkvist Larsson B
[WC]
62 64
check
K1
Taraba Wallberg N
[WC]
d.
Bajraliu L
[WC]
76
3
62
check
K1
Topalova G
[2]
d.
Brockmann T
[Q]
63 64
Sopo 2024
, Centre Court
check
K2
Lizarazo Y
[WC]
d.
Estable J
[3]
75 46 64
check
K2
Kozarov K
[1]
d.
Hinojosa Gomez J
46 60 62
Court 1
check
K2
Tona M
[2]
d.
Higuita Barraza M
[WC]
64 75
check
K2
Tubello A
[4]
d.
Labrana F
64 67
4
75
Court 2
check
K2
Fossa N
[6]
d.
Torres Murcia M
75 60
check
K2
Ortenzi J
d.
Brace C
[5]
62 26 63
Court 3
check
K2
Portillo Ramirez M
[8]
d.
Gulin G
[Q]
63 26 61
check
K2
Neffa De Los Rios A
[7]
d.
William T
[Q]
Forfait
Platja d'Aro 2024
, Court 1
check
K1
Hobgarski K
d.
Fita Boluda A
62 26 60
check
K1
Vandewinkel H
[3]
d.
Quevedo K
[Q]
76
7
64
check
K1
Berecoechea N
d.
Martinez Cirez C
[1]
64 26 62
check
K1
Roura Llaverias R
[Q]
d.
Ristic M
[7]
16 75 62
Court 2
check
K1
Vedder E
d.
Marcinkevica D
[6]
60 30 ab
check
K1
Werner C
[Q]
d.
Leon I
[WC]
60 64
check
K1
Sanchez A
[4]
d.
Anson Sanchez C
[WC]
61 64
check
K1
Esquiva Banuls C
[JE]
d.
Pattinama Kerkhove L
[5]
61 61
Court 3
check
K1
Garcia Cid M
[LL]
d.
Geerlings A
[WC]
67
4
64 64
check
K1
Mendez S
[2]
d.
Arias Manjon P
[WC]
57 62 60
check
K1
Sauvant C
[Q]
d.
Buyukakcay C
64 63
check
K1
Paszek T
[8]
d.
Djakovic M
[Q]
63 62
Court 4
check
K1
Tatu S
[Q]
d.
Reyngold E
26 75 62
check
K1
Klugman H
[Q]
d.
Vismane D
64 63
check
K1
Albie A
d.
Sato H
[Q]
61 64
check
K1
Hodzic M
[LL]
d.
Bondarenko M
61 60
Kursumlijska Banja 2024
, Court Viktor Troicki
check
K1
Dougaz A
[1]
d.
Donev G
76
2
61
check
K1
Gueymard Wayenburg S
[4]
d.
Pisaric A
64 63
Court 1
check
K1
Saitoh K
d.
Hudjec A
[Q]
60 62
check
K1
Ludoski Z
[Q]
d.
Kyratzis S
62 63
Court 3
check
K1
Juhas K
d.
Mikovic M
[Q]
64 36 61
check
K1
Milojevic N
[WC]
d.
Warik C
[Q]
61 60
Court 4
check
K1
Butvilas E
[5]
d.
Knezevic S
[Q]
61 61
check
K1
Ghibaudo A
d.
Frusina A
63 64
Court 7
check
K1
Gavrielides L
[6]
d.
Lazarov G
[Q]
62 63
check
K1
Kelm Y
d.
Markovski O
[Q]
62 64
check
K1
Vujic S
[WC]
d.
Deari S
[Q]
75 64
Valldoreix 2024
, Court 1
check
K1
Ionel N
[3]
d.
Rocha F
[LL]
36 63 62
check
K1
Ferrari G
d.
Calzi R
[Q]
64 64
check
K1
Domingues J
[Q]
d.
Pedrico Kravtsov A
[WC]
62 62
Court 2
check
K1
Turriziani Alvarez A
[Q]
d.
Gutierrez O
[Q]
75 61
check
K1
Martin Tiffon P
[8]
d.
Braynin A
75 63
check
K1
Ferreira Silva F
[4]
d.
Amoros Ramos P
[Q]
36 62 61
check
K1
Collarini A
[2]
d.
Benchetrit E
26 76
6
76
2
Court 3
check
K1
Kuhn N
d.
Izquierdo Luque R
[Q]
64 61
check
K1
Stephens Z
[WC]
d.
Rabinad Vila K
[WC]
61 46 62
check
K1
Royer V
[1]
d.
Avcibasi T
[Q]
64 63
Court 4
check
K1
Gulin S
[7]
d.
Fernandez Flores D
76
2
67
2
61
check
K1
De Krom M
d.
Beauge M
62 63
check
K1
Klizan M
[Q]
d.
McCormick T
64 63
Varnamo 2024
, Court 1
check
K1
Möller M
[3]
d.
Jansson O
[WC]
64 64
check
K1
Hartig R
[Q]
d.
Heinonen A
64 26 63
check
K1
Eriksson S
d.
Ruehl T
36 64 64
check
K1
Stanke C
[Q]
d.
Saar A
[WC]
63 64
Court 2
check
K1
Jianu F
[2]
d.
Saidizand J
[Q]
63 61
check
K1
Kaukovalta P
[7]
d.
Karlsson Wistrand J
[WC]
61 36 75
check
K1
Durasovic V
[5]
d.
Bladelius H
[Q]
63 63
check
K1
Alimli M
d.
Gustafsson F
[Q]
61 64
Court 3
check
K1
Gola A
d.
Harper M
64 36 62
check
K1
Hjorth P
[Q]
d.
Munkhammar P
[Q]
62 61
check
K1
Catarina L
[8]
d.
Trinker J
63 76
4
Court 4
check
K1
Perfetti N
d.
Pel S
63 63
check
K1
Rivera L
[Q]
d.
Nanobashvili S
[WC]
62 62
check
K1
Lavagno E
[1]
d.
Hellum Lilleengen L
60 62
Trelew 2024
, Cancha Central
check
K1
Farjat T
[4]
d.
Salazar A
[Q]
64 76
3
check
K1
Soto M
[1]
d.
Branc M
[LL]
62 62
check
K1
Descotte M
[3]
d.
Guercio L
[Q]
60 67
8
41 ab
check
K1
Uchida K
[2]
d.
Valente R
62 61
Court 2
check
K1
Almeida J
d.
Corthey L
41 ab
check
K1
Nunez D
[7]
d.
Tischner T
[Q]
64 63
check
K1
Brown P
[7]
d.
Karakachian G
[Q]
63 63
check
K1
Barreiros Reyes M
[6]
d.
Mouilleron Salvo M
61 61
Ženy
Muži
Všechny turnaje
Řím
Challenger Mauthausen
Challenger Saint-Gaudens
Challenger Wuxi
Challenger Praha II
Challenger Francavilla
Challenger Luan
Challenger Zephyrhills
Challenger Fukuoka
Challenger Trnava
Challenger Santos
Challenger Platja d'Aro
Challenger Sopo
Challenger Bastad
Challenger Trelew
Challenger Valldoreix
Challenger Varnamo
Challenger Kursumlijska Banja
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple