Fermer
art_track
12
Novinky
chevron_right
8
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
12
Men Rankings
chevron_right
7
Women Rankings
chevron_right
8
Turnaje
chevron_right
10
Videa
chevron_right
8
Fotografie
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
5
Matches to bet
chevron_right
10
My prediction
chevron_right
7
Žebříčky
chevron_right
6
Rules
forum
11
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Sobota 27 dubna
Výsledky
Sobota 27 dubna
Pátek 26 dubna
Čtvrtek 25 dubna
Středa 24 dubna
Turnaje
Následující turnaje
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Savannah
Shenzhen
Roma
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Následující turnaje
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Vzpomínky - Když Federer získal jediný titul na modré antuce v historii tenisu. Zde jsou nejzajímavější momenty z jeho madridského finále 2012 proti Berdychovi.
Nejdůležitější momenty z finále Ruud vs. Tsitsipas na antuce v Barceloně
Ruud omráčil Djokoviče a dosáhl svého největšího vítězství na ATP Tour! Nejzajímavější momenty druhého semifinále v Monte Carlu.
Tradice potápění šampionů v bazénu v Barceloně
Poslední video
03:28
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Tararudee d. Gasanova
7/5, 0/6, 6/4
422 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
47,755 Fanoušci
Novak Djokovic
43,684 Fanoušci
Roger Federer
41,171 Fanoušci
Alexander Zverev
25,027 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,018 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,309 Fanoušci
Serena Williams
10,191 Fanoušci
Iga Swiatek
10,121 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,431 Fanoušci
Angelique Kerber
8,350 Fanoušci
Celé pořadí
4
3
30
Shibahara E
2
6
30
Hontama M
Dnes
I.Swiatek
at 11:00
S.Cirstea
Dnes
J.Sinner
at 12:30
L.Sonego
Dnes
D.Medvedev
at 14:00
M.Arnaldi
St 27
Po 25
Úterý 26 března
Miami 2024
, Stadium Court
check
K4
Medvedev D
[3]
d.
Koepfer D
76
5
60
check
QF
Azarenka V
[27]
d.
Putintseva Y
76
4
16 63
check
K4
Alcaraz C
[1]
d.
Musetti L
[23]
63 63
check
QF
Rybakina E
[4]
d.
Sakkari M
[8]
75 67
0
64
check
K4
Zverev A
[4]
d.
Khachanov K
[15]
61 64
Grandstand
check
K4
Machac T
d.
Arnaldi M
63 63
check
K4
Jarry N
[22]
d.
Ruud C
[7]
76
3
63
check
K4
Sinner J
[2]
d.
O'Connell C
64 63
check
K4
Dimitrov G
[11]
d.
Hurkacz H
[8]
36 63 76
3
check
K4
Marozsan F
d.
De Minaur A
[9]
64 06 61
Antalya 2024
, Center Court
check
K1
Bouzas Maneiro J
[5]
d.
Udvardy P
26 63 63
check
K1
Romero Gormaz L
[Q]
d.
Kumru A
[WC]
60 75
check
K1
Wurth T
d.
Buyukakcay C
[WC]
63 61
Court 1
check
K1
Waltert S
d.
Galfi D
[9]
64 63
check
K1
Begu I
[4]
d.
Kraus S
76
10
61
Court 3
check
K1
Seidel E
d.
Fett J
61 62
Court 5
check
K1
Uchijima M
d.
Erjavec V
[Q]
75 46 61
San Luis Potosi 2024
, Estadio
check
K1
Podoroska N
[4]
d.
Kessler M
76
4
46 63
check
K1
Mejia N
[Q]
d.
Escobedo E
[WC]
67
3
75 61
check
K1
You X
[Q]
d.
Cornet A
[7]
64 42 ab
check
K1
Cid Subervi R
[Q]
d.
Pacheco Mendez R
[WC]
46 63 62
check
K1
Cocciaretto E
[2]
d.
Bara I
61 62
Cancha 8
check
K1
Stakusic M
[WC]
d.
Marino R
62 26 60
check
K1
Bondar A
d.
Maria T
[1]
06 76
3
75
check
K1
Lamens S
d.
Hinojosa Gomez J
[Q]
64 63
check
K1
Todoni A
[Q]
d.
Sorribes Tormo S
[3]
57 75 76
5
check
K1
Fruhvirtova L
d.
Carle M
[8]
67
2
64 76
5
Cancha 4
check
K1
Kudla D
[5]
d.
Ficovich J
63 61
check
K1
Soto M
[Q]
d.
Lock B
[Alt]
36 62 63
check
K1
Barrios Vera T
[3]
d.
Schoolkate T
75 64
check
K1
Galarneau A
d.
Bellier A
64 46 63
check
K1
Duckworth J
[2]
d.
Zhukayev B
[Q]
76
0
76
0
Cancha 3
check
K1
Dellien M
d.
Polmans M
[7]
63 64
check
K1
Mayo A
d.
Langmo C
[Q]
57 64 63
check
K1
Mpetshi Perricard G
[6]
d.
Andrade A
[Q]
67
4
76
4
63
Cancha 7
check
K1
Jones F
d.
Starodubtseva Y
75 64
check
K1
Riera J
d.
Brancaccio N
[Q]
64 63
check
K1
Stefanini L
d.
Stevanovic N
64 64
Naples 2024
, Campo D'Avalos
10:00
K1
Gigante M
[7]
vs
Bonzi B
Postponed
check
K1
Maestrelli F
d.
Cecchinato M
76
4
64
check
K1
Fognini F
[4]
d.
Rodriguez Taverna S
63 16 62
15:00
K1
Kovalik J
vs
Nardi L
[2]
Postponed
↓
K1
Basilashvili N
[SE]
vs
Dougaz A
Postponed
Campo Fabrizio Gasparini
check
K1
Napolitano S
d.
Furness E
[Q]
63 62
↓
K1
Travaglia S
vs
Gea A
[Q]
suspendovany
↓
K1
Vincent Ruggeri S
[Q]
vs
Dalla Valle E
[WC]
Postponed
↓
K1
Coria F
[1]
vs
Guinard M
[Q]
Postponed
Campo 2
check
K1
Marterer M
[3]
d.
Ymer E
[LL]
63 60
↓
K1
Martineau M
vs
Agamenone F
Postponed
↓
K1
Geerts M
[Q]
vs
Krajinovic F
[PR]
Postponed
↓
K1
Bourgue M
[Q]
vs
Moutet C
[5]
Postponed
Gérone 2024
, Pista Central
check
K1
Trungelliti M
[Alt]
d.
Alvarez Varona N
[WC]
75 16 75
check
K1
Martinez P
[2]
d.
Gaubas V
[Q]
76
9
64
↓
K1
Ramos-Vinolas A
[4]
vs
Moro Canas A
[WC]
Postponed
16:30
K1
Rocha H
vs
Garin C
[3]
Postponed
18:00
K1
Sanchez Izquierdo N
[LL]
vs
Llamas Ruiz P
[8]
Postponed
Pista 4
check
K1
Albot R
d.
Barrere G
[5]
76
6
75
check
K1
Pellegrino A
d.
Molleker R
63 60
check
K1
Gakhov I
d.
Novak D
[Q]
63 75
↓
K1
Lajal M
[Alt]
vs
Elias G
[Q]
Postponed
Pista 5
check
K1
De Jong J
[7]
d.
Choinski J
63 63
check
K1
Barranco Cosano J
[LL]
d.
Yevseyev D
[Q]
60 06 62
↓
K1
Moreno de Alboran N
vs
Shelbayh A
[Q]
Postponed
↓
K1
Sousa J
[LL]
vs
Gill F
[Q]
Postponed
Sao Leopoldo 2024
, Quadra Central
check
K1
Pucinelli De Almeida M
d.
Blancaneaux G
[7]
63 62
check
K1
Meligeni Alves F
[4]
d.
Uchida K
[Q]
76
7
26 63
check
K1
Varillas J
[1]
d.
Villanueva G
[LL]
75 76
7
check
K1
Sakamoto P
d.
Kuzuhara B
[Q]
62 60
check
K1
Luz O
[Alt]
d.
Monteiro T
[2]
46 63 75
Quadra 3
check
K1
Mager G
d.
Dutra Da Silva D
[WC]
36 63 76
3
check
K1
Ugo Carabelli C
[3]
d.
Guillen Meza A
63 36 64
check
K1
Couacaud E
d.
Gomez E
[Q]
64 76
3
check
K1
Olivieri G
[6]
d.
Torres J
[Q]
62 64
Quadra 8
check
K1
Rodriguez L
[Q]
d.
Bueno G
62 75
check
K1
Collarini A
d.
Weis A
63 64
check
K1
Cukierman D
[Q]
d.
Sanchez Jover C
[Alt]
75 62
Croissy-Beaubourg 2024
, Court Central
check
K1
Martynov D
[Q]
d.
Radovanovic N
[WC]
36 75 64
check
K1
Leonard M
d.
Bai Z
[1]
36 75 75
check
K1
Rouvroy M
d.
Pridankina E
[Q]
64 46 75
check
K1
Albie A
[Q]
d.
Ponchet J
[5]
57 76
3
63
check
K1
Klimovicova L
[Q]
d.
Mladenovic K
64 62
check
K1
Van Uytvanck A
[WC]
d.
Grey S
[Q]
63 63
Court 1
check
K1
Ryser V
d.
Robbe A
64 63
check
K1
Bektas E
[2]
d.
Bartashevich Y
[WC]
16 64 63
check
K1
Miyazaki Y
[8]
d.
Marcinkevica D
[Q]
57 76
6
63
check
K1
Banks A
d.
Morderger T
[Q]
61 76
3
check
K1
Eala A
d.
Dartron E
[WC]
63 64
Court 2
check
K1
Rodionova A
[3]
d.
Sakatsume H
16 62 63
check
K1
Appleton E
[Q]
d.
Mikulskyte J
26 76
6
61
check
K1
Grammatikopoulou V
d.
Gadecki O
[7]
46 76
2
75
check
K1
Naef C
[6]
d.
Garland J
63 76
1
check
K1
Barthel M
d.
Vickery S
[4]
75 64
Kofu 2024
, Court 1
06:30
K1
Costoulas S
vs
Nakagawara R
[WC]
Postponed
07:30
K1
Park S
vs
Hon P
[2]
Postponed
Court 2
06:30
K1
Raina A
[8]
vs
Okamura K
[WC]
Postponed
07:30
K1
Saito S
vs
Shibahara E
[WC]
Postponed
Court 3
06:30
K1
Ma Y
[4]
vs
Chang H
Postponed
07:30
K1
Tararudee L
vs
Fung S
Postponed
Court 4
06:30
K1
Sawangkaew M
vs
Jang S
[6]
Postponed
Murska Sobota 2024
, Court 3
check
K1
Aksu A
d.
Lovric P
[WC]
62 62
check
K1
Bartunkova N
[7]
d.
Maklakova E
62 62
check
K1
Radwanska U
[Q]
d.
Wirges A
[Q]
64 63
check
K1
Maleckova J
d.
Senica A
[WC]
76
3
64
Court 1
check
K1
Klugman H
[JE]
d.
Laboutkova A
[Q]
62 64
check
K1
Schmidt L
[Q]
d.
Jorge F
[3]
61 62
check
K1
Savinykh V
[1]
d.
Loeb J
76
3
62
check
K1
Guth M
[Q]
d.
Yang Y
[6]
63 61
São Paulo 2024
, Court 3
check
K1
Tona M
d.
Fullana L
[WC]
62 46 64
check
K1
Hesse A
[8]
d.
Candiotto A
[WC]
63 62
check
K1
Serban R
[3]
d.
Ce G
61 75
Court 1
check
K1
Janicijevic S
[4]
d.
Costa C
[WC]
61 61
Terrassa 2024
, Pista 1
check
K1
Burillo Escorihuela I
[3]
d.
Geerlings Martinez A
[WC]
64 46 76
9
check
K1
Reyngold E
[Q]
d.
Roura Llaverias R
[WC]
61 63
check
K1
Maristany Zuleta De Reales G
[2]
d.
Atanasova A
[WC]
60 60
Pista 2
check
K1
Chwalinska M
d.
Martinez Cirez C
[5]
36 62 51 ab
check
K1
Struplova J
[7]
d.
Curmi F
75 61
check
K1
Papamichail D
[4]
d.
Dols S
[Q]
62 63
Pista 3
check
K1
Berecoechea N
[Q]
d.
Quevedo K
36 63 64
check
K1
Hennemann C
d.
Hodzic M
[WC]
64 64
check
K1
Boisson L
d.
Meri E
[Q]
61 64
Pista 6
check
K1
Radisic N
[Q]
d.
Szabanin N
[Q]
64 62
check
K1
Vandewinkel H
[8]
d.
Djakovic M
[Q]
60 64
check
K1
Peterson R
d.
Steur J
[Q]
60 64
Santa Margherita Di Pula 2024
, Court 1
check
K1
Houkes M
[4]
d.
Barreto Sanchez D
76
9
63
check
K1
Baroni N
[WC]
d.
Agostini S
[Q]
60 60
Court 2
check
K1
Serdarusic N
[6]
d.
Reitano S
60 64
check
K1
Rame A
d.
Sara A
[WC]
46 75 64
Court 3
check
K1
Serafini M
[8]
d.
Tresca G
[Q]
62 76
3
check
K1
Vedder E
d.
Ferrara V
[WC]
76
2
64
Court 4
check
K1
Fossati C
[Q]
d.
Strauch V
[WC]
61 36 63
check
K1
Abbagnato A
[WC]
d.
Borisova V
[WC]
61 61
Court 6
check
K1
Catini N
d.
Gandolfi G
[Q]
76
3
57 61
check
K1
Koevermans A
[7]
d.
Cherubini D
63 06 62
Court 7
check
K1
Markovits M
[Q]
d.
Castelletti L
[Q]
61 60
check
K1
Møller E
[7]
d.
Overmyer K
[LL]
64 76
4
Court 8
check
K1
Kirkin E
[3]
d.
Spiridon D
[Q]
64 76
3
check
K1
Pieri T
d.
Havlickova L
[5]
63 61
Saint Dizier 2024
, Center Court
check
K1
Malige M
[WC]
d.
Steinegger Y
61 60
check
K1
Masur D
[4]
d.
Papamalamis T
[WC]
75 63
check
K1
Vincent A
[Q]
d.
Jucha W
[Q]
36 63 64
check
K1
Gobat A
d.
Ajavon L
[LL]
67
5
62 63
check
K1
Gautier A
[7]
d.
Delage P
76
4
63
Court 1
check
K1
Gadamauri B
d.
Broska F
61 64
check
K1
Handel T
[6]
d.
Berard T
[Q]
62 76
11
check
K1
Brosset S
[Q]
d.
Berger A
[Q]
76
3
75
Tarragona 2024
, Court 1
check
K1
Durasovic V
d.
Sanchez Quilez A
[WC]
75 62
check
K1
Gulin S
d.
Vanshelboim E
[2]
36 62 76
2
Court 3
check
K1
Buse I
d.
Chazal M
64 63
Trnava 2024
, Court 1
check
K1
Haliak M
[3]
d.
Whitehouse M
62 61
check
K1
Squire H
[1]
d.
Zahraj P
67
5
64 63
Court 2
check
K1
Krajci M
[WC]
d.
Setkic A
64 64
Court 3
check
K1
Fanselow S
[2]
d.
Poljak D
63 62
Ženy
Muži
Všechny turnaje
Miami
Antalya
San Luis Potosi
Challenger Naples
Challenger Gérone
Challenger Sao Leopoldo
Challenger Croissy-Beaubourg
Challenger Kofu
Challenger Murska Sobota
Challenger São Paulo
Challenger Terrassa
Challenger Trnava
Challenger Saint Dizier
Challenger Santa Margherita Di Pula
Challenger Tarragona
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple