Fermer
art_track
7
Novinky
chevron_right
12
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
14
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
5
Turnaje
chevron_right
9
Videa
chevron_right
7
Fotografie
gamepad
13
Prediction Game
chevron_right
9
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
9
Žebříčky
chevron_right
10
Rules
forum
11
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
1
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Sobota 11 května
Výsledky
Sobota 11 května
Pátek 10 května
Čtvrtek 9 května
Středa 8 května
Turnaje
Následující turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praha II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Následující turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Nejdůležitější momenty finálového zápasu Rublev vs. Auger-Aliassime na madridské antuce
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Rublev vs. Auger-Aliassime, dramatický závěr zápasu 2. kola v Rotterdamu
Nejdůležitější momenty ze semifinále Auger-Aliassime vs. Lehečka na madridské antuce
Poslední video
03:23
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Wang d. Plipuech
6/4, 4/6, 6/3
451 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,222 Fanoušci
Novak Djokovic
43,847 Fanoušci
Roger Federer
41,183 Fanoušci
Alexander Zverev
25,148 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,247 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,307 Fanoušci
Iga Swiatek
10,252 Fanoušci
Serena Williams
10,188 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,425 Fanoušci
Angelique Kerber
8,371 Fanoušci
Celé pořadí
4
5
00
Draper J
5
7
00
Medvedev D
3
40
Baez S
4
A
Lajovic D
1
40
Munar J
0
00
Norrie C
2
1
6
15
Noskova L
4
6
3
15
Zheng Q
3
00
Haddad Maia B
1
00
Keys M
5
00
Kuzmanov D
4
00
Kovalik J
0
15
Jacquemot E
1
00
Janicijevic S
6
3
30
Hardt N
4
6
30
Berrettini J
0
5
00
Torres J
1
7
00
Habib H
M.Giron
starting soon...
A.Rublev
S.Tsitsipas
starting soon...
J.Struff
Dnes
C.Gauff
at 19:00
J.Cristian
2021
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Bastad 2021
ATP 250 - Od 12 to 18 července
17:01:50
16°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
informace
Official name
Nordea Open
Město
Bastad, Švédsko
Místo
Bastad Tennis Stadion
Kategorie
ATP 250
Povrch
Antuka (Venkovní)
Datum
Od 12 to 18 července 2021 (7 dny)
Kvalifikace
Neděle 11 července
Výdělek
481,270 €
Website
www.swedishopen.org
Seznam cen
2023
Rublev A
d.
Ruud C
76
3
60
2022
Cerundolo F
d.
Baez S
76
4
62
2021
Ruud C
d.
Coria F
63 63
2019
Jarry N
d.
Londero J
76
7
64
2018
Fognini F
d.
Gasquet R
63 36 61
2017
Ferrer D
d.
Dolgopolov A
64 64
2016
Ramos-Vinolas A
d.
Verdasco F
63 64
2015
Paire B
d.
Robredo T
76
7
63
2014
Cuevas P
d.
Sousa J
62 61
2013
Berlocq C
d.
Verdasco F
75 61
2012
Ferrer D
d.
Almagro N
62 62
2011
Soderling R
d.
Ferrer D
62 62
2010
Almagro N
d.
Soderling R
75 36 62
2009
Soderling R
d.
Monaco J
63 76
4
2008
Robredo T
d.
Berdych T
64 61
2007
Ferrer D
d.
Almagro N
61 62
2006
Robredo T
d.
Davydenko N
62 61
2005
Nadal R
d.
Berdych T
26 62 64
2004
Zabaleta M
d.
Gaudio G
61 46 76
4
2003
Zabaleta M
d.
Lapentti N
63 64
2002
Moya C
d.
El Aynaoui Y
63 26 75
2001
Gaudenzi A
d.
Ulihrach B
75 63
2000
Norman M
d.
Vinciguerra A
61 76
6
1999
Marin J
d.
Vinciguerra A
64 76
4
1998
Gustafsson M
d.
Medvedev A
62 63
1997
Norman M
d.
Marin J
75 62
1996
Gustafsson M
d.
Medvedev A
61 63
1995
Meligeni F
d.
Ruud C
64 64
1994
Karbacher B
d.
Skoff H
64 63
1993
Skoff H
d.
Agenor R
75 16 60
1992
Gustafsson M
d.
Carbonell T
57 75 64
1991
Gustafsson M
d.
Mancini A
61 62
1990
Fromberg R
d.
Larsson M
62 76
1989
Cane P
d.
Oresar B
76 76
1988
Filippini M
d.
Cancellotti F
26 64 64
1987
Nystrom J
d.
Edberg S
46 60 63
1986
Sanchez E
d.
Wilander M
76 46 64
1985
Wilander M
d.
Edberg S
61 60
1984
Sundstrom H
d.
Jarryd A
36 75 63
1983
Wilander M
d.
Jarryd A
61 62
1982
Wilander M
d.
Sundstrom H
64 64
1981
Tulasne T
d.
Jarryd A
62 63
1980
Taroczy B
d.
Giammalva T
63 36 76
1979
Borg B
d.
Taroczy B
61 75
1978
Borg B
d.
Barazzutti C
61 62
1977
Barazzutti C
d.
Taroczy B
76 67 62
1976
Zugarelli A
d.
Barazzutti C
46 75 62
1975
Orantes M
d.
Higueras J
60 63
1974
Borg B
d.
Panatta A
63 60 67 63
1973
Smith S
d.
Orantes M
64 62 76
1972
Orantes M
d.
Nastase I
64 63 61
1971
Nastase I
d.
Leschly J
67 62 61 64
1970
Crealy D
d.
Goven G
63 61 61
Výdělek
Vítěz
250 Bodů
72,150 €
Finále
150 Bodů
37,900 €
Semifinále
90 Bodů
20,500 €
Čtvrtfinále
45 Bodů
11,740 €
2. kolo
20 Bodů
6,910 €
1. kolo
0 Bodů
4,100 €
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Ruud C
2
Garin C
Čtvrtfinále
3
Fognini F
2. kolo
4
Millman J
2. kolo
5
Gasquet R
1. kolo
6
Musetti L
1. kolo
7
Vesely J
2. kolo
8
Ruusuvuori E
2. kolo
Top 5
+ vše
1
Mitsy
35
pts
2
Elian
31
pts
3
azhagg
29
pts
4
Sage_Rouge
27
pts
5
yoshi
26
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple