Fermer
art_track
7
Novinky
chevron_right
7
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
15
Men Rankings
chevron_right
12
Women Rankings
chevron_right
10
Turnaje
chevron_right
13
Videa
chevron_right
13
Fotografie
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
5
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
14
Žebříčky
chevron_right
12
Rules
forum
10
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
2
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Čtvrtek 23 května
Pátek 24 května (začátek v 03:00)
Výsledky
Čtvrtek 23 května
Středa 22 května
Úterý 21 května
Pondělí 20 května
Turnaje
Probíhající turnaje
Genève
Lyon
Štrasburk
Rabat
Následující turnaje
Roland Garros
Roland Garros
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Následující turnaje
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nejdůležitější momenty ze semifinále Zverev - Tabilo na římské antuce (Masters 1000)
Nejdůležitější momenty z finále Swiatek vs. Sabalenka na římské antuce (WTA 1000)
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Nejdůležitější momenty z finále Zverev - Jarry na římské antuce (Masters 1000)
Nejdůležitější momenty ze semifinále Jarry vs. Paul na římské antuce (Masters 1000)
Poslední video
03:52
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Kuczer d. Karatancheva
7/6
1
, 6/3
630 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,372 Fanoušci
Novak Djokovic
43,999 Fanoušci
Roger Federer
41,193 Fanoušci
Alexander Zverev
25,341 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,352 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,337 Fanoušci
Iga Swiatek
10,379 Fanoušci
Serena Williams
10,193 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,405 Fanoušci
Celé pořadí
2
00
Djokovic N
3
00
Griekspoor T
3
6
7
40
Kotov P
3
7
6
A
Bublik A
3
30
Sorribes Tormo S
4
40
Sherif M
0
2
00
Damas M
1
6
30
Kuhn N
M.Linette
suspendovany
M.Keys
D.Collins
starting soon...
C.Burel
M.Vondrousov
starting soon...
A.Kalinina
S.Baez
starting soon...
C.Ruud
2014
2024
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
Bucharest 2014
ATP 250 - Od 21 to 27 dubna
19:09:33
10°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
Od Sobota 19 dubna
1
KAMKE
, Tobias
WC
LUNCANU
, Petru-Alexandru
PAVIC
, Mate
BASILASHVI
, Nikoloz
DUBARENCO
, Maxim
JEBAVY
, Roman
LAAKSONEN
, Henri
5
DZUMHUR
, Damir
2
RIBA
, Pere
WC
PATRUI
, Andrei
BASIC
, Mirza
CRIVOI
, Victor
GROZDANOV
, Tihomir
VATUTIN
, Alexey
WC
APOSTOL
, Andrei Stefan
2
BERANKIS
, Ricardas
3
MATHIEU
, Paul-Henri
WC
SZEKELY
, Andras
ROCHUS
, Olivier
TRINKER
, Bastian
MERTL
, Jan
VAGNOZZI
, Simone
TREVISAN
, Matteo
7
ALBOT
, Radu
4
UNGUR
, Adrian
BACHINGER
, Matthias
SETKIC
, Aldin
GERASIMOV
, Egor
KLEC
, Ivo
LINZER
, Michael
DESEIN
, Niels
8
POSPISIL
, Jaroslav
KAMKE
63 62
BASILASHVI
64 64
JEBAVY
61 62
LAAKSONEN
64 61
RIBA
61 61
BASIC
75 46 64
VATUTIN
64 61
BERANKIS
61 63
MATHIEU
61 62
ROCHUS
62 26 61
VAGNOZZI
36 63 63
ALBOT
64 26 63
UNGUR
64 46 63
GERASIMOV
64 64
LINZER
64 60
POSPISIL
75 57 64
BASILASHVI
75 64
LAAKSONEN
76
0
62
BASIC
64 63
BERANKIS
75 62
MATHIEU
61 64
ALBOT
63 75
UNGUR
63 63
POSPISIL
62 60
BASILASHVI
67
0
61 64
BERANKIS
57 64 62
MATHIEU
63 61
UNGUR
64 64
Výdělek
Qualified
12 Bodů
4,080 €
Q 3. kolo
6 Bodů
710 €
Q 2. kolo
0 Bodů
340 €
Q 1. kolo
0 Bodů
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kvalifikace
1
Kamke T
Q 2. kolo
2
Berankis R
2
Riba P
Q 2. kolo
3
Mathieu P
4
Ungur A
5
Dzumhur D
Q 1. kolo
7
Albot R
Q 3. kolo
8
Pospisil J
Q 3. kolo
Top 5
+ vše
1
GugaGuga
40
pts
2
Keivin
32
pts
3
nic01
31
pts
4
Felix33
31
pts
5
Hellioss
30
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple