Fermer
art_track
7
Novinky
chevron_right
12
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
15
Turnaje
chevron_right
10
Videa
chevron_right
12
Fotografie
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
15
My info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
14
Žebříčky
chevron_right
14
Rules
forum
11
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Středa 15 května
Výsledky
Středa 15 května
Úterý 14 května
Pondělí 13 května
Neděle 12 května
Turnaje
Probíhající turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Následující turnaje
Genève
Lyon
Štrasburk
Rabat
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Následující turnaje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nadal vs. Bergs, Fognini vs. Evans, Arnaldi vs. Mayot, Draper vs. Coric a Auger-Aliassime/Tiafoe vs. Shelton/Bublik. Zde jsou nejdůležitější momenty z druhého dne v Římě (Masters 1000)
Novak Djokovič zahajuje římské tažení proti Moutetovi | Řím 2024 Highlights
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Nejdůležitější momenty finálového zápasu Rublev vs. Auger-Aliassime na madridské antuce
Poslední video
03:59
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Kuramochi d. Shimizu
6/4, 7/5
231 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,302 Fanoušci
Novak Djokovic
43,911 Fanoušci
Roger Federer
41,188 Fanoušci
Alexander Zverev
25,181 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,272 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,318 Fanoušci
Iga Swiatek
10,276 Fanoušci
Serena Williams
10,190 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,399 Fanoušci
Celé pořadí
5
6
00
Bektas E
1
2
00
Cabrera L
4
15
Tu L
5
40
Fery A
5
6
15
Yamaguchi M
3
0
00
Kaji H
6
40
Hule P
7
A
Bhosale R
1
2
30
Shimizu E
1
6
15
Matsuda M
3
00
Wang M
4
15
Yao X
3
40
Dong N
5
30
Lu J
4
00
Park S
3
00
Liu Z
1
6
00
Dang Y
1
0
00
Liu J
6
6
Kumasaka T
1
3
Sim S
Dnes
J.Ostapenko
at 13:00
A.Sabalenka
Dnes
A.Zverev
at 20:30
T.Fritz
2022
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Tallahassee 2022
ATP CH 80 - Od 18 to 24 dubna
23:48:57
25°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
Od Neděle 17 dubna
1
DUTRA DA S
, Daniel
BYE
DESCOTTE
, Matias Franco
10
SHIMABUKUR
, Sho
2
BROUWER
, Gijs
BYE
WC
KNAFF
, Alex
9
RODRIGUEZ
, Cristian
3
HARDT
, Nick
MRIDHA
, Jonathan
YOUNG
, Donald
11
ECHARGUI
, Moez
4
GALARNEAU
, Alexis
HIDALGO
, Diego
SAVILLE
, Luke
12
FILS
, Arthur
5
TORPEGAARD
, Mikael
SCHNUR
, Max
NAKAGAWA
, Naoki
8
HARRIS
, Andrew
6
CHUNG
, Yun-seong
WC
MCNALLY
, John
LANGMO
, Christian
7
SVAJDA
, Zachary
DUTRA DA S
DESCOTTE
62 64
BROUWER
RODRIGUEZ
62 63
MRIDHA
61 63
YOUNG
76
7
75
GALARNEAU
64 63
FILS
62 63
TORPEGAARD
61 60
HARRIS
76
8
76
4
CHUNG
63 64
LANGMO
75 60
DUTRA DA S
61 64
BROUWER
64 76
2
MRIDHA
76
3
62
FILS
75 63
TORPEGAARD
63 64
LANGMO
75 75
Výdělek
Qualified
4 Bodů
Q 2. kolo
2 Bodů
260 $
Q 1. kolo
0 Bodů
130 $
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kvalifikace
1
Dutra Da Silva D
2
Brouwer G
3
Hardt N
Q 1. kolo
4
Galarneau A
Q 2. kolo
5
Torpegaard M
6
Chung Y
Q 2. kolo
7
Svajda Z
Q 1. kolo
8
Harris A
Q 2. kolo
Top 5
+ vše
1
Pingouin77
22
pts
2
cocosuaudeau
19
pts
3
VicellousDrum
16
pts
4
Nico Fandetennis
11
pts
5
Hannibal
9
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple