Fermer
art_track
13
Novinky
chevron_right
10
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
10
Women Rankings
chevron_right
14
Turnaje
chevron_right
11
Videa
chevron_right
10
Fotografie
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
9
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
7
Žebříčky
chevron_right
15
Rules
forum
9
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Pondělí 13 května
Výsledky
Neděle 12 května
Sobota 11 května
Pátek 10 května
Čtvrtek 9 května
Turnaje
Probíhající turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Následující turnaje
Genève
Lyon
Štrasburk
Rabat
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Následující turnaje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nadal vs. Bergs, Fognini vs. Evans, Arnaldi vs. Mayot, Draper vs. Coric a Auger-Aliassime/Tiafoe vs. Shelton/Bublik. Zde jsou nejdůležitější momenty z druhého dne v Římě (Masters 1000)
Nejdůležitější momenty finálového zápasu Rublev vs. Auger-Aliassime na madridské antuce
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Rublev vs. Auger-Aliassime, dramatický závěr zápasu 2. kola v Rotterdamu
Poslední video
04:21
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Delaney d. Puttergill
6/4, 6/2
532 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,296 Fanoušci
Novak Djokovic
43,880 Fanoušci
Roger Federer
41,188 Fanoušci
Alexander Zverev
25,165 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,258 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,308 Fanoušci
Iga Swiatek
10,258 Fanoušci
Serena Williams
10,189 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,383 Fanoušci
Celé pořadí
Next
Live
Dnes
A.Muller
at 13:00
A.Rublev
Dnes
I.Swiatek
at 15:00
A.Kerber
Dnes
H.Medjedovic
at 19:00
D.Medvedev
Dnes
E.Svitolina
at 20:30
A.Sabalenka
2014
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Tampere 2014
ATP CH 50 - Od 21 to 27 července
09:02:13
14°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
informace
Official name
Aamulehti Tampere Open
Město
Tampere, Finsko
Místo
Tampere Tennis Center
Kategorie
ATP CH 50
Povrch
Antuka (Venkovní)
Datum
Od 21 to 27 července 2014 (7 dny)
Výdělek
42,500 €
Website
Seznam cen
2023
Nagal S
d.
Svrcina D
64 75
2022
Piros Z
d.
Mayot H
62 16 64
2021
Lehecka J
d.
Kicker N
57 64 63
2019
Ymer M
d.
Griekspoor T
63 57 63
2018
Griekspoor T
d.
Londero J
63 26 63
2017
Hemery C
d.
Sousa P
63 64
2016
Coppejans K
d.
Karatsev A
64 36 75
2015
Lamasine T
d.
Ghem A
63 62
2014
Goffin D
d.
Nieminen J
76
3
63
2013
Huta Galung J
d.
Teixeira M
64 63
Výdělek
Vítěz
80 Bodů
6,150 €
Finále
48 Bodů
3,600 €
Semifinále
29 Bodů
2,130 €
Čtvrtfinále
15 Bodů
1,245 €
2. kolo
7 Bodů
730 €
1. kolo
0 Bodů
440 €
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Nieminen J
Finále
2
Goffin D
3
Dzumhur D
2. kolo
4
Elias G
2. kolo
5
Huta Galung J
2. kolo
6
Dutra Silva R
Čtvrtfinále
7
Westerhof B
1. kolo
8
Desein N
1. kolo
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple