Fermer
art_track
15
Novinky
chevron_right
15
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
8
Women Rankings
chevron_right
12
Turnaje
chevron_right
12
Videa
chevron_right
6
Fotografie
gamepad
13
Prediction Game
chevron_right
7
My info
chevron_right
13
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
12
Žebříčky
chevron_right
14
Rules
forum
7
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Čtvrtek 16 května
Pátek 17 května (začátek v 03:00)
Výsledky
Čtvrtek 16 května
Středa 15 května
Úterý 14 května
Pondělí 13 května
Turnaje
Probíhající turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Následující turnaje
Genève
Lyon
Štrasburk
Rabat
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Následující turnaje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nadal vs. Bergs, Fognini vs. Evans, Arnaldi vs. Mayot, Draper vs. Coric a Auger-Aliassime/Tiafoe vs. Shelton/Bublik. Zde jsou nejdůležitější momenty z druhého dne v Římě (Masters 1000)
Novak Djokovič zahajuje římské tažení proti Moutetovi | Řím 2024 Highlights
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Djokovič omráčen Tabilem! Nejzajímavější momenty z utkání 3. kola mezi Srbem a Chilanem na římské antuce (Masters 1000)
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Poslední video
03:51
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Kuramochi d. Inglis
4/6, 6/3, 7/6
2
826 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,308 Fanoušci
Novak Djokovic
43,915 Fanoušci
Roger Federer
41,189 Fanoušci
Alexander Zverev
25,195 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,277 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,337 Fanoušci
Iga Swiatek
10,297 Fanoušci
Serena Williams
10,190 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,399 Fanoušci
Celé pořadí
4
6
30
Niemeier J
3
3
15
Sonmez Z
4
6
00
Fils A
5
2
40
Van de Zandschulp B
4
6
A
Evans D
5
3
40
Mayot H
6
40
Nakashima B
4
00
Nishioka Y
3
00
Nardi L
4
00
Wolf J
3
7
30
Bautista Agut R
1
6
15
Daniel T
5
3
7
15
Huesler M
2
6
6
00
Moutet C
5
00
Passaro F
2
00
Galan D
2
A
Gadecki O
4
40
Cornet A
2
A
Tomic B
1
40
Corwin F
3
15
Ponwith N
2
00
McHugh A
4
15
Kuzuhara B
2
00
Neff A
4
15
Dickerson R
1
00
Adams H
S.Tsitsipas
starting soon...
N.Jarry
Dnes
D.Collins
at 20:30
A.Sabalenka
Pá 17
A.Tabilo
at 15:30
A.Zverev
2023
2024
2023
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Muži
Ženy
Adelaide 2023
WTA 500 - Od 1 to 8 ledna
02:40:17
30°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
Od Sobota 31 prosince
1
KALININA
, Anhelina
YASTREMSKA
, Dayana
BONDAR
, Anna
10
PAOLINI
, Jasmine
2
RISKE-AMRI
, Alison
GOLUBIC
, Viktorija
WC
HUNTER
, Storm
12
KORPATSCH
, Tamara
3
POTAPOVA
, Anastasia
PR
TOWNSEND
, Taylor
NOSKOVA
, Linda
8
KALINSKAYA
, Anna
4
ROGERS
, Shelby
YUAN
, Yue
WC
BIRRELL
, Kimberly
7
BOGDAN
, Ana
5
SINIAKOVA
, Katerina
RAKHIMOVA
, Kamilla
WC
FRECH
, Magdalena
9
LIU
, Claire
6
SHERIF
, Mayar
WC
CABRERA
, Lizette
BUCSA
, Cristina
11
KOSTYUK
, Marta
KALININA
64 64
BONDAR
36 76
6
76
4
GOLUBIC
62 64
HUNTER
36 63 63
POTAPOVA
60 61
NOSKOVA
36 62 76
7
ROGERS
75 61
BIRRELL
26 62 75
SINIAKOVA
63 76
5
LIU
63 63
SHERIF
62 75
KOSTYUK
76
9
64
KALININA
61 61
GOLUBIC
46 63 63
NOSKOVA
63 62
ROGERS
61 62
LIU
06 63 61
KOSTYUK
63 61
Výdělek
Qualified
25 Bodů
Q 2. kolo
13 Bodů
5,590 $
Q 1. kolo
1 Bodů
2,860 $
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kvalifikace
1
Kalinina A
2
Riske-Amritraj A
Q 1. kolo
3
Potapova A
Q 2. kolo
4
Rogers S
5
Siniakova K
Q 2. kolo
6
Sherif M
Q 2. kolo
7
Bogdan A
Q 1. kolo
8
Kalinskaya A
Q 1. kolo
Top 5
+ vše
1
Rafael W.
31
pts
2
Boccaccio
30
pts
3
Perth Jack
30
pts
4
MrG
28
pts
5
Coocoun
26
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple