Fermer
art_track
8
Novinky
chevron_right
11
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
10
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
15
Turnaje
chevron_right
15
Videa
chevron_right
12
Fotografie
gamepad
10
Prediction Game
chevron_right
8
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
5
Žebříčky
chevron_right
11
Rules
forum
7
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Neděle 19 května
Pondělí 20 května (začátek v 08:00)
Výsledky
Neděle 19 května
Sobota 18 května
Pátek 17 května
Čtvrtek 16 května
Turnaje
Probíhající turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Následující turnaje
Genève
Lyon
Štrasburk
Rabat
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Následující turnaje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Djokovič omráčen Tabilem! Nejzajímavější momenty z utkání 3. kola mezi Srbem a Chilanem na římské antuce (Masters 1000)
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Nadal vs. Bergs, Fognini vs. Evans, Arnaldi vs. Mayot, Draper vs. Coric a Auger-Aliassime/Tiafoe vs. Shelton/Bublik. Zde jsou nejdůležitější momenty z druhého dne v Římě (Masters 1000)
Nejdůležitější momenty ze semifinále Zverev - Tabilo na římské antuce (Masters 1000)
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Poslední video
05:25
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Oetzbach d. Iannaccone
6/3, 7/5
546 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,317 Fanoušci
Novak Djokovic
43,945 Fanoušci
Roger Federer
41,190 Fanoušci
Alexander Zverev
25,275 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,312 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,339 Fanoušci
Iga Swiatek
10,355 Fanoušci
Serena Williams
10,192 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,399 Fanoušci
Celé pořadí
2
00
Altmaier D
4
00
Carballes Baena R
2
6
2
30
Navarro E
3
3
6
30
Shnaider D
0
3
6
40
Ferreira Silva F
3
6
4
40
Potenza L
A
Picchione A
40
Pereira J
1
40
Engel J
1
15
Colson T
D.Parry
starting soon...
E.Svitolina
Dnes
A.Zverev
at 17:00
N.Jarry
Po 20
F.Marozsan
at 11:30
A.Shevchenko
2014
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
Basilej 2014
ATP 500 - Od 20 to 26 října
16:39:50
9°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
Od Sobota 18 října
1
STRUFF
, Jan-Lennard
HERBERT
, Pierre-Hugues
SELA
, Dudi
5
MATHIEU
, Paul-Henri
2
ESTRELLA B
, Victor
MAHUT
, Nicolas
ELIAS
, Gastao
8
BAGHDATIS
, Marcos
3
HAASE
, Robin
WC
LAAKSONEN
, Henri
DE SCHEPPE
, Kenny
7
ITO
, Tatsuma
4
BOLELLI
, Simone
WC
POUILLE
, Lucas
WC
MARTI
, Yann
6
HAIDER-MAU
, Andreas
HERBERT
75 76
2
MATHIEU
46 75 76
6
MAHUT
64 64
ELIAS
76
5
63
HAASE
63 76
4
DE SCHEPPE
63 36 63
BOLELLI
75 46 62
HAIDER-MAU
63 62
HERBERT
23 ab
ELIAS
61 67
2
76
7
DE SCHEPPE
64 64
BOLELLI
36 64 63
Výdělek
Qualified
20 Bodů
9,765 €
Q 2. kolo
10 Bodů
1,145 €
Q 1. kolo
0 Bodů
635 €
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kvalifikace
1
Struff J
Q 1. kolo
2
Estrella Burgos V
Q 1. kolo
3
Haase R
Q 2. kolo
4
Bolelli S
5
Mathieu P
Q 2. kolo
6
Haider-Maurer A
Q 2. kolo
7
Ito T
Q 1. kolo
8
Baghdatis M
Q 1. kolo
Top 5
+ vše
1
winnieh
33
pts
2
Etienne74
30
pts
3
Chirofedex
30
pts
4
KaleyCuoco
29
pts
5
Matt'
29
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple