Fermer
art_track
15
Novinky
chevron_right
13
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
8
Men Rankings
chevron_right
12
Women Rankings
chevron_right
5
Turnaje
chevron_right
9
Videa
chevron_right
11
Fotografie
gamepad
10
Prediction Game
chevron_right
9
My info
chevron_right
13
Matches to bet
chevron_right
9
My prediction
chevron_right
11
Žebříčky
chevron_right
15
Rules
forum
12
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
2
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Středa 15 května
Čtvrtek 16 května
Výsledky
Čtvrtek 16 května
Středa 15 května
Úterý 14 května
Pondělí 13 května
Turnaje
Probíhající turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Následující turnaje
Genève
Lyon
Štrasburk
Rabat
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Následující turnaje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nadal vs. Bergs, Fognini vs. Evans, Arnaldi vs. Mayot, Draper vs. Coric a Auger-Aliassime/Tiafoe vs. Shelton/Bublik. Zde jsou nejdůležitější momenty z druhého dne v Římě (Masters 1000)
Novak Djokovič zahajuje římské tažení proti Moutetovi | Řím 2024 Highlights
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Djokovič omráčen Tabilem! Nejzajímavější momenty z utkání 3. kola mezi Srbem a Chilanem na římské antuce (Masters 1000)
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Poslední video
03:51
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Kuramochi d. Inglis
4/6, 6/3, 7/6
2
826 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,308 Fanoušci
Novak Djokovic
43,915 Fanoušci
Roger Federer
41,189 Fanoušci
Alexander Zverev
25,195 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,277 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,337 Fanoušci
Iga Swiatek
10,297 Fanoušci
Serena Williams
10,190 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,399 Fanoušci
Celé pořadí
6
00
Fils A
2
00
Van de Zandschulp B
1
6
15
Evans D
1
3
40
Mayot H
1
30
Nakashima B
0
30
Nishioka Y
5
00
Bautista Agut R
6
00
Daniel T
3
7
00
Huesler M
3
6
15
Moutet C
4
6
15
Fognini F
3
2
00
Zeppieri G
3
6
00
Bouzas Maneiro J
6
3
00
Sierra S
5
6
40
Romero Gormaz L
2
3
40
Danilovic O
0
6
30
Vacherot V
1
1
15
Skatov T
2
4
40
Maloney P
4
6
15
Habib H
2
3
00
Echeverria J
3
6
15
Möller M
5
6
0
00
Buse I
2
2
6
00
Damas M
2
6
4
00
Pedrico Kravtsov A
2
4
6
00
Martin Tiffon P
6
6
Langmo C
4
3
Bigun M
Dnes
S.Tsitsipas
at 19:00
N.Jarry
Dnes
D.Collins
at 20:30
A.Sabalenka
2016
2023
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Guangzhou 2016
WTA International - Od 19 to 25 září
00:31:00
24°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
Od Sobota 17 září
1
LIU
, Fangzhou
BYE
WC
ETO
, Naoko
7
SHAPATAVA
, Sofia
2
MUHAMMAD
, Asia
LAPKO
, Vera
WC
LI
, Yihong
8
KICHENOK
, Lyudmyla
3
PIVOVAROVA
, Anastasia
ZHANG
, Ying
WC
LIU
, Yanni
10
FERRANDO
, Cristiana
4
ZHANG
, Yuxuan
TANAKA
, Yuuki
WC
NG
, Kwan Yau
9
NAMIGATA
, Junri
5
LIU
, Chang
WC
GUO
, Meiqi
XUN
, Fang Ying
11
HSU
, Ching-Wen
6
TEICHMANN
, Jil
WC
MAROZAVA
, Lidziya
YOU
, Xiaodi
12
KICHENOK
, Nadiia
LIU
SHAPATAVA
60 61
LAPKO
61 63
KICHENOK
62 61
PIVOVAROVA
62 61
FERRANDO
61 62
TANAKA
62 10 ab
NAMIGATA
61 63
LIU
63 61
XUN
64 60
MAROZAVA
62 76
2
YOU
64 26 63
SHAPATAVA
46 62 63
KICHENOK
64 36 62
PIVOVAROVA
46 62 76
5
NAMIGATA
63 62
XUN
62 61
YOU
62 63
Výdělek
Qualified
18 Bodů
3,026 $
Q 2. kolo
12 Bodů
1,470 $
Q 1. kolo
1 Bodů
865 $
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kvalifikace
1
Liu F
Q 2. kolo
2
Muhammad A
Q 1. kolo
3
Pivovarova A
4
Zhang Y
Q 1. kolo
5
Liu C
Q 2. kolo
6
Teichmann J
Q 1. kolo
7
Shapatava S
8
Kichenok L
Top 5
+ vše
1
Fab69
29
pts
2
LeTennis
26
pts
3
bobob
25
pts
4
jvau6611
23
pts
5
GoMaria
23
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple