Fermer
art_track
15
Novinky
chevron_right
7
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
5
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
9
Turnaje
chevron_right
9
Videa
chevron_right
15
Fotografie
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
9
My prediction
chevron_right
9
Žebříčky
chevron_right
15
Rules
forum
14
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
2
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Čtvrtek 16 května
Výsledky
Čtvrtek 16 května
Středa 15 května
Úterý 14 května
Pondělí 13 května
Turnaje
Probíhající turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Následující turnaje
Genève
Lyon
Štrasburk
Rabat
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Následující turnaje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nadal vs. Bergs, Fognini vs. Evans, Arnaldi vs. Mayot, Draper vs. Coric a Auger-Aliassime/Tiafoe vs. Shelton/Bublik. Zde jsou nejdůležitější momenty z druhého dne v Římě (Masters 1000)
Novak Djokovič zahajuje římské tažení proti Moutetovi | Řím 2024 Highlights
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Djokovič omráčen Tabilem! Nejzajímavější momenty z utkání 3. kola mezi Srbem a Chilanem na římské antuce (Masters 1000)
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Poslední video
03:51
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Kuramochi d. Inglis
4/6, 6/3, 7/6
2
826 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,308 Fanoušci
Novak Djokovic
43,915 Fanoušci
Roger Federer
41,189 Fanoušci
Alexander Zverev
25,195 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,277 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,337 Fanoušci
Iga Swiatek
10,297 Fanoušci
Serena Williams
10,190 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,399 Fanoušci
Celé pořadí
2
6
00
Fils A
2
2
00
Van de Zandschulp B
3
6
00
Evans D
2
3
00
Mayot H
4
00
Nakashima B
1
00
Nishioka Y
0
30
Nardi L
2
30
Wolf J
6
6
Bautista Agut R
6
2
Daniel T
3
7
30
Huesler M
6
6
00
Moutet C
0
15
Gadecki O
1
00
Cornet A
3
3
6
30
Bouzas Maneiro J
0
6
3
15
Sierra S
1
6
40
Vacherot V
2
1
40
Skatov T
3
4
Maloney P
6
6
Habib H
3
3
00
Echeverria J
5
6
15
Möller M
3
6
4
30
Pedrico Kravtsov A
2
4
6
15
Martin Tiffon P
M.Arnaldi
starting soon...
F.Fognini
F.Coria
starting soon...
L.Sonego
Dnes
S.Tsitsipas
at 19:00
N.Jarry
Dnes
D.Collins
at 20:30
A.Sabalenka
2019
2024
2023
2020
2019
2017
2015
Hua Hin 2019
WTA International - Od 28 ledna to 3 února
23:43:29
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
Od Sobota 26 ledna
1
RUS
, Arantxa
WC
LUANGNAM
, Nudnida
LIANG
, En-Shuo
9
KOVINIC
, Danka
2
BRADY
, Jennifer
ZLOCHOVA
, Zuzana
XUN
, Fang Ying
8
NARA
, Kurumi
3
DOLEHIDE
, Caroline
YANG
, Zhaoxuan
PAQUET
, Chloe
12
THANDI
, Karman
4
HON
, Priscilla
BROADY
, Naomi
PLIPUECH
, Peangtarn
10
SHIMIZU
, Ayano
5
PERRIN
, Conny
ZHANG
, Yuxuan
WC
NG
, Kwan Yau
11
RAINA
, Ankita
6
HAN
, XinYun
WC
WISITWARAP
, Yanin
WC
SAWATDEE
, Watsachol
7
DUAN
, Yingying
RUS
46 62 61
LIANG
61 63
BRADY
61 61
NARA
64 60
YANG
76
7
26 75
PAQUET
63 75
HON
63 62
SHIMIZU
62 64
PERRIN
60 61
RAINA
60 60
HAN
61 61
DUAN
63 63
RUS
62 76
2
BRADY
61 62
PAQUET
63 63
HON
62 63
PERRIN
76
1
63
DUAN
61 26 75
Výdělek
Qualified
18 Bodů
Q 2. kolo
12 Bodů
1,020 $
Q 1. kolo
1 Bodů
600 $
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kvalifikace
1
Rus A
2
Brady J
3
Dolehide C
Q 1. kolo
4
Hon P
5
Perrin C
6
Han X
Q 2. kolo
7
Duan Y
8
Nara K
Q 2. kolo
Top 5
+ vše
1
Xyrons
30
pts
2
jakopet
29
pts
3
opelka469
28
pts
4
galubeho
25
pts
5
whsw
25
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple