Fermer
art_track
13
Novinky
chevron_right
5
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
9
Women Rankings
chevron_right
8
Turnaje
chevron_right
7
Videa
chevron_right
11
Fotografie
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
11
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
8
Žebříčky
chevron_right
11
Rules
forum
7
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
1
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Sobota 8 června
Neděle 9 června (začátek v 15:00)
Výsledky
Pátek 7 června
Čtvrtek 6 června
Středa 5 června
Úterý 4 června
Turnaje
Probíhající turnaje
Roland Garros
Roland Garros
Surbiton
Bari
Makarska
Následující turnaje
Stuttgart
's-Hertogenbosch
Pérouse
Nottingham 2
Nottingham
's-Hertogenbosch
Valence
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Prostějov
Heilbronn
Tyler
Zagreb
Santa Fe
Setubal
Cordoba
Sarajevo
Grasse
Kursumlijska Banja 2
Roland Garros Junior
Surbiton
Sumter
Caserta
La Marsa 2
Montemor-O-Novo 2
Daegu
Kursumlijska Banja 2
Roland Garros Junior
Následující turnaje
Lyon
Bratislava 1
Lima 1
Wichita
Elvas
Martos
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Djokovičův bájný pozápasový rozhovor po výhře ve 3. kole nad Musettim na Roland Garros 2024
Podívejte se na Alcarazův pozápasový rozhovor na kurtu po jeho vítězství ve čtvrtfinále Roland Garros 2024.
Podívejte se na pozápasový rozhovor Zvereva na kurtu po jeho vítězství ve čtvrtfinále Roland Garros 2024
Alcarazův neuvěřitelný volej proti Tsitsipasovi. Tohle je bod dne desátého dne na Roland Garros.
Podívejte se na pozápasovou tiskovou konferenci Andreevové po jejím vítězství ve čtvrtfinále Roland Garros 2024.
Poslední video
01:53
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Todoni d. Lys
6/2, 7/5
757 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,803 Fanoušci
Novak Djokovic
44,520 Fanoušci
Roger Federer
41,214 Fanoušci
Alexander Zverev
25,807 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,917 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,341 Fanoušci
Iga Swiatek
10,644 Fanoušci
Serena Williams
10,206 Fanoušci
Angelique Kerber
8,444 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Celé pořadí
Next
Live
Dnes
I.Swiatek
at 15:00
J.Paolini
Dnes
L.Riedi
at 15:00
B.Nakashima
Dnes
G.Mpetshi Pe
at 15:30
V.Ursu
Ne 9
A.Zverev
at 15:00
C.Alcaraz
2014
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Kuala Lumpur 2014
WTA International - Od 14 to 20 dubna
14:52:41
27°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
Od Sobota 12 dubna
1
HOZUMI
, Eri
CHAN
, Chin-Wei
FUJIWARA
, Rika
8
MURRAY SHA
, Samantha
2
SEMA
, Erika
WC
CHAN
, Hao-Ching
XU
, Yifan
10
GATTO-MONT
, Giulia
3
DUAN
, Yingying
PLIPUECH
, Peangtarn
LERTPITAKS
, Nicha
12
IMANISHI
, Miharu
4
KICHENOK
, Lyudmyla
LIU
, Fangzhou
YANG
, Zi
9
WANG
, Qiang
5
OZGEN
, Pemra
WC
HSIEH
, Shu-Ying
WC
MIYAMURA
, Miki
7
SEMA
, Yurika
6
VRLJIC
, Ana
ZANIEWSKA
, Sandra
WC
BOEY
, Alyssa
11
RODIONOVA
, Arina
HOZUMI
63 61
FUJIWARA
64 36 75
SEMA
61 63
GATTO-MONT
64 63
DUAN
61 63
IMANISHI
62 46 61
KICHENOK
62 75
WANG
63 64
OZGEN
60 62
MIYAMURA
63 36 63
VRLJIC
75 64
RODIONOVA
61 61
HOZUMI
61 16 75
GATTO-MONT
63 26 63
DUAN
60 61
KICHENOK
62 62
OZGEN
60 75
VRLJIC
63 67
6
60
Výdělek
Qualified
18 Bodů
2,100 $
Q 2. kolo
12 Bodů
1,020 $
Q 1. kolo
1 Bodů
600 $
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kvalifikace
1
Hozumi E
2
Sema E
Q 2. kolo
3
Duan Y
4
Kichenok L
5
Ozgen P
6
Vrljic A
7
Sema Y
Q 1. kolo
8
Murray Sharan S
Q 1. kolo
Top 5
+ vše
1
FURAX
33
pts
2
Rafael W.
30
pts
3
Nadal Le pro
30
pts
4
Edgar~21
28
pts
5
GoMaria
27
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple