Fermer
art_track
14
Novinky
chevron_right
15
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
13
Turnaje
chevron_right
11
Videa
chevron_right
11
Fotografie
gamepad
13
Prediction Game
chevron_right
5
My info
chevron_right
5
Matches to bet
chevron_right
9
My prediction
chevron_right
7
Žebříčky
chevron_right
12
Rules
forum
11
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Neděle 19 května
Pondělí 20 května (začátek v 08:00)
Výsledky
Neděle 19 května
Sobota 18 května
Pátek 17 května
Čtvrtek 16 května
Turnaje
Probíhající turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Následující turnaje
Genève
Lyon
Štrasburk
Rabat
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Následující turnaje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Djokovič omráčen Tabilem! Nejzajímavější momenty z utkání 3. kola mezi Srbem a Chilanem na římské antuce (Masters 1000)
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Nadal vs. Bergs, Fognini vs. Evans, Arnaldi vs. Mayot, Draper vs. Coric a Auger-Aliassime/Tiafoe vs. Shelton/Bublik. Zde jsou nejdůležitější momenty z druhého dne v Římě (Masters 1000)
Nejdůležitější momenty ze semifinále Zverev - Tabilo na římské antuce (Masters 1000)
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Poslední video
05:25
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Oetzbach d. Iannaccone
6/3, 7/5
546 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,317 Fanoušci
Novak Djokovic
43,945 Fanoušci
Roger Federer
41,190 Fanoušci
Alexander Zverev
25,275 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,312 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,339 Fanoušci
Iga Swiatek
10,355 Fanoušci
Serena Williams
10,192 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,399 Fanoušci
Celé pořadí
2
00
Altmaier D
4
00
Carballes Baena R
2
6
2
00
Navarro E
4
3
6
00
Shnaider D
0
3
6
40
Ferreira Silva F
3
6
4
40
Potenza L
1
00
Picchione A
0
00
Pereira J
1
40
Engel J
1
15
Colson T
D.Parry
starting soon...
E.Svitolina
Dnes
A.Zverev
at 17:00
N.Jarry
Po 20
F.Marozsan
at 11:30
A.Shevchenko
2021
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Montevideo 2021
ATP CH 50 - Od 8 to 14 listopadu
11:40:30
30°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
Od Neděle 7 listopadu
1
CID SUBERV
, Roberto
Alt
NAVONE
, Mariano
Alt
MARTINEZ S
, Felipe
6
DARDERI
, Luciano
2
ALVAREZ
, Nicolas
Alt
LIPOVSEK P
, Tomas
WC
ARUS
, Rodrigo
5
VILLANUEVA
, Gonzalo
3
ALVAREZ VA
, Nicolas
Alt
MATOS
, Rafael
WC
MARTIN
, Juan
8
COMESANA
, Francisco
4
KLIER JUNI
, Gilbert
WC
ACOSTA
, Dario
Alt
CAROU
, Ignacio
7
JUAREZ
, Facundo
CID SUBERV
46 63 76
4
DARDERI
60 63
LIPOVSEK P
62 62
VILLANUEVA
61 60
ALVAREZ VA
62 62
COMESANA
62 64
KLIER JUNI
63 75
JUAREZ
61 57 76
10
DARDERI
63 61
VILLANUEVA
63 62
COMESANA
64 61
JUAREZ
46 76
5
41 ab
Výdělek
Qualified
4 Bodů
Q 2. kolo
2 Bodů
260 $
Q 1. kolo
0 Bodů
130 $
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kvalifikace
1
Cid Subervi R
Q 2. kolo
2
Alvarez N
Q 1. kolo
3
Alvarez Varona N
Q 2. kolo
4
Klier Junior G
Q 2. kolo
5
Villanueva G
6
Darderi L
7
Juarez F
8
Comesana F
Top 5
+ vše
1
AceMan
19
pts
2
yugu
16
pts
3
Clemino
15
pts
4
expert
9
pts
5
pib
9
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple