Fermer
art_track
8
Novinky
chevron_right
14
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
7
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
7
Turnaje
chevron_right
9
Videa
chevron_right
10
Fotografie
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
6
My info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
10
My prediction
chevron_right
5
Žebříčky
chevron_right
5
Rules
forum
6
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Pondělí 13 května
Výsledky
Neděle 12 května
Sobota 11 května
Pátek 10 května
Čtvrtek 9 května
Turnaje
Probíhající turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Následující turnaje
Genève
Lyon
Štrasburk
Rabat
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Následující turnaje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nadal vs. Bergs, Fognini vs. Evans, Arnaldi vs. Mayot, Draper vs. Coric a Auger-Aliassime/Tiafoe vs. Shelton/Bublik. Zde jsou nejdůležitější momenty z druhého dne v Římě (Masters 1000)
Nejdůležitější momenty finálového zápasu Rublev vs. Auger-Aliassime na madridské antuce
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Rublev vs. Auger-Aliassime, dramatický závěr zápasu 2. kola v Rotterdamu
Poslední video
04:21
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Delaney d. Puttergill
6/4, 6/2
532 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,296 Fanoušci
Novak Djokovic
43,880 Fanoušci
Roger Federer
41,188 Fanoušci
Alexander Zverev
25,165 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,258 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,311 Fanoušci
Iga Swiatek
10,266 Fanoušci
Serena Williams
10,190 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,394 Fanoušci
Celé pořadí
Next
Live
Dnes
A.Muller
at 13:00
A.Rublev
Dnes
I.Swiatek
at 15:00
A.Kerber
Dnes
H.Medjedovic
at 19:00
D.Medvedev
Dnes
E.Svitolina
at 20:30
A.Sabalenka
1990
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
Newport 1990
ATP 250 - Od 9 to 15 července
02:18:52
13°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
informace
Official name
Campbell's Hall of Fame Tennis Championships
Město
Newport, USA
Místo
International Tennis Hall of Fame
Kategorie
ATP 250
Povrch
Tráva (Venkovní)
Datum
Od 9 to 15 července 1990 (6 dny)
Výdělek
150,000 $
Website
www.tennisfame.com
Seznam cen
2023
Mannarino A
d.
Michelsen A
62 64
2022
Cressy M
d.
Bublik A
26 63 76
3
2021
Anderson K
d.
Brooksby J
76
8
64
2019
Isner J
d.
Bublik A
76
2
63
2018
Johnson S
d.
Ramanathan R
75 36 62
2017
Isner J
d.
Ebden M
63 76
4
2016
Karlovic I
d.
Muller G
67
2
76
5
76
12
2015
Ram R
d.
Karlovic I
76
5
57 76
2
2014
Hewitt L
d.
Karlovic I
63 67
4
76
3
2013
Mahut N
d.
Hewitt L
57 75 63
2012
Isner J
d.
Hewitt L
76
1
64
2011
Isner J
d.
Rochus O
63 76
6
2010
Fish M
d.
Rochus O
57 63 64
2009
Czink M
d.
Safarova L
46 63 75
2009
Ram R
d.
Querrey S
67
3
75 63
2008
Santoro F
d.
Amritraj P
63 75
2007
Santoro F
d.
Mahut N
64 64
2006
Philippoussis M
d.
Gimelstob J
63 75
2005
Rusedski G
d.
Spadea V
76
3
26 64
2004
Rusedski G
d.
Popp A
76
5
76
2
2003
Ginepri R
d.
Melzer J
64 67
3
61
2002
Dent T
d.
Blake J
61 46 64
2001
Godwin N
d.
Lee M
61 64
2000
Wessels P
d.
Knippschild J
76
3
63
1999
Woodruff C
d.
Carlsen K
67
5
64 64
1998
Paes L
d.
Godwin N
63 62
1997
Sargsian S
d.
Steven B
76 46 75
1996
Pereira N
d.
Stafford G
46 64 64
1995
Prinosil D
d.
Wheaton D
76
3
57 62
1994
Wheaton D
d.
Woodbridge T
64 36 76
5
1993
Rusedski G
d.
Frana J
75 67
7
76
5
1992
Shelton B
d.
Antonitsch A
64 64
1991
Shelton B
d.
Frana J
36 64 64
1990
Aldrich P
d.
Cahill D
76 16 61
1989
Pugh J
d.
Lundgren P
64 46 62
1988
Masur W
d.
Drewett B
62 61
1987
Goldie D
d.
Giammalva Jr. S
67 64 64
1986
Scanlon B
d.
Wilkison T
75 64
1985
Gullikson T
d.
Sadri J
63 76
1984
Amritraj V
d.
Mayotte T
36 64 64
1983
Fitzgerald J
d.
Davis S
26 61 63
1982
Pfister H
d.
Estep M
61 75
1981
Kriek J
d.
Pfister H
36 63 75
1980
Amritraj V
d.
Pattison A
61 57 63
1979
Teacher B
d.
Smith S
16 63 64
1978
Mitton B
d.
James J
61 36 76
1977
Gullikson T
d.
Pfister H
64 64 57 62
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Mayotte T
2. kolo
2
Van Rensburg C
1. kolo
3
Kratzmann M
Čtvrtfinále
4
Muller G
Semifinále
5
Pugh J
Čtvrtfinále
6
Cahill D
Finále
7
Jelen E
Semifinále
8
Shiras L
1. kolo
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple