Fermer
art_track
9
Novinky
chevron_right
6
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
8
Women Rankings
chevron_right
9
Turnaje
chevron_right
11
Videa
chevron_right
5
Fotografie
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
10
Žebříčky
chevron_right
12
Rules
forum
10
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Neděle 19 května
Pondělí 20 května (začátek v 08:00)
Výsledky
Neděle 19 května
Sobota 18 května
Pátek 17 května
Čtvrtek 16 května
Turnaje
Probíhající turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Následující turnaje
Genève
Lyon
Štrasburk
Rabat
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Následující turnaje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Djokovič omráčen Tabilem! Nejzajímavější momenty z utkání 3. kola mezi Srbem a Chilanem na římské antuce (Masters 1000)
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Nadal vs. Bergs, Fognini vs. Evans, Arnaldi vs. Mayot, Draper vs. Coric a Auger-Aliassime/Tiafoe vs. Shelton/Bublik. Zde jsou nejdůležitější momenty z druhého dne v Římě (Masters 1000)
Nejdůležitější momenty ze semifinále Zverev - Tabilo na římské antuce (Masters 1000)
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Poslední video
05:25
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Oetzbach d. Iannaccone
6/3, 7/5
546 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,317 Fanoušci
Novak Djokovic
43,945 Fanoušci
Roger Federer
41,190 Fanoušci
Alexander Zverev
25,275 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,312 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,339 Fanoušci
Iga Swiatek
10,355 Fanoušci
Serena Williams
10,192 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,399 Fanoušci
Celé pořadí
3
00
Zverev A
3
00
Jarry N
6
30
Altmaier D
7
40
Carballes Baena R
3
6
40
Picchione A
0
1
15
Pereira J
5
4
A
Engel J
1
6
40
Colson T
D.Parry
starting soon...
E.Svitolina
Po 20
N.Sanchez Iz
at 11:00
T.Etcheverry
Po 20
F.Marozsan
at 11:30
A.Shevchenko
Po 20
J.Munar
at 18:00
F.Tiafoe
2023
2023
Ningbo 2023
WTA 250 - Od 25 to 30 září
23:33:00
19°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
Od Sobota 23 září
1
BURRAGE
, Jodie
LU
, Jia-Jing
WC
WANG
, Meiling
11
KOLODYNSKA
, Jana
2
FRIEDSAM
, Anna-Lena
WC
REN
, Yufei
WC
ZHENG
, Wushuang
12
VOLODKO
, Kateryna
3
HRUNCAKOVA
, Viktoria
WC
LU
, Jing Jing
LI
, Zongyu
10
YOU
, Xiaodi
4
BAI
, Zhuoxuan
WC
YAO
, Xinxin
TJANDRAMUL
, Olivia
7
MANDLIK
, Elizabeth
5
MARINO
, Rebecca
WC
FENG
, Shuo
WEI
, Sijia
8
SAVINYKH
, Valeria
6
TEICHMANN
, Jil
WC
YANG
, Yidi
GLEASON
, Quinn
9
HARTONO
, Arianne
BURRAGE
64 61
KOLODYNSKA
61 75
FRIEDSAM
76
3
62
VOLODKO
62 46 64
HRUNCAKOVA
64 61
YOU
63 75
BAI
76
2
60
MANDLIK
60 61
MARINO
46 63 75
SAVINYKH
26 63 62
TEICHMANN
62 61
HARTONO
63 64
BURRAGE
36 61 64
FRIEDSAM
64 64
HRUNCAKOVA
64 62
BAI
75 64
SAVINYKH
36 75 75
TEICHMANN
63 36 75
Výdělek
Qualified
18 Bodů
Q 2. kolo
12 Bodů
2,705 $
Q 1. kolo
1 Bodů
1,340 $
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kvalifikace
1
Burrage J
2
Friedsam A
3
Hruncakova V
4
Bai Z
5
Marino R
Q 2. kolo
6
Teichmann J
7
Mandlik E
Q 2. kolo
8
Savinykh V
Top 5
+ vše
1
pruno
26
pts
2
whsw
23
pts
3
Perth Jack
22
pts
4
gaet69
21
pts
5
Paul57
20
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple