Fermer
art_track
10
Novinky
chevron_right
14
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
13
Turnaje
chevron_right
12
Videa
chevron_right
5
Fotografie
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
11
My info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
6
Žebříčky
chevron_right
8
Rules
forum
14
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
1
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Sobota 8 června
Neděle 9 června (začátek v 15:00)
Výsledky
Pátek 7 června
Čtvrtek 6 června
Středa 5 června
Úterý 4 června
Turnaje
Probíhající turnaje
Roland Garros
Roland Garros
Surbiton
Bari
Makarska
Následující turnaje
Stuttgart
's-Hertogenbosch
Pérouse
Nottingham 2
Nottingham
's-Hertogenbosch
Valence
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Prostějov
Heilbronn
Tyler
Zagreb
Santa Fe
Setubal
Cordoba
Sarajevo
Grasse
Kursumlijska Banja 2
Roland Garros Junior
Surbiton
Sumter
Caserta
La Marsa 2
Montemor-O-Novo 2
Daegu
Kursumlijska Banja 2
Roland Garros Junior
Následující turnaje
Lyon
Bratislava 1
Lima 1
Wichita
Elvas
Martos
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Djokovičův bájný pozápasový rozhovor po výhře ve 3. kole nad Musettim na Roland Garros 2024
Podívejte se na Alcarazův pozápasový rozhovor na kurtu po jeho vítězství ve čtvrtfinále Roland Garros 2024.
Podívejte se na pozápasový rozhovor Zvereva na kurtu po jeho vítězství ve čtvrtfinále Roland Garros 2024
Alcarazův neuvěřitelný volej proti Tsitsipasovi. Tohle je bod dne desátého dne na Roland Garros.
Podívejte se na pozápasovou tiskovou konferenci Andreevové po jejím vítězství ve čtvrtfinále Roland Garros 2024.
Poslední video
01:53
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Todoni d. Lys
6/2, 7/5
757 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,803 Fanoušci
Novak Djokovic
44,520 Fanoušci
Roger Federer
41,214 Fanoušci
Alexander Zverev
25,807 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,917 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,341 Fanoušci
Iga Swiatek
10,626 Fanoušci
Serena Williams
10,205 Fanoušci
Angelique Kerber
8,442 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Celé pořadí
Next
Live
Dnes
I.Swiatek
at 15:00
J.Paolini
Dnes
L.Riedi
at 15:00
B.Nakashima
Dnes
G.Mpetshi Pe
at 15:30
V.Ursu
Ne 9
A.Zverev
at 15:00
C.Alcaraz
2022
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
Stuttgart 2022
ATP 250 - Od 6 to 12 června
06:55:15
13°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
Od Sobota 4 června
1
KARATSEV
, Aslan
STRICKER
, Dominic
WC
MAUTE
, Jannik
8
MORAING
, Mats
2
HALYS
, Quentin
WC
TOPO
, Marko
Alt
MORAING
, Oscar
8
ALBOT
, Radu
3
GOJOWCZYK
, Peter
ILKEL
, Cem
MASUR
, Daniel
7
O'CONNELL
, Christopher
4
HANFMANN
, Yannick
SAFIULLIN
, Roman
RODIONOV
, Jurij
Alt
TERCZYNSKI
, Mateusz
STRICKER
76
2
61
MORAING
61 76
5
HALYS
63 63
ALBOT
63 64
GOJOWCZYK
63 61
O'CONNELL
76
6
75
SAFIULLIN
61 76
4
RODIONOV
62 63
STRICKER
64 63
ALBOT
12 ab
O'CONNELL
63 64
RODIONOV
75 36 76
6
Výdělek
Qualified
6 Bodů
675 €
Q 2. kolo
0 Bodů
325 €
Q 1. kolo
0 Bodů
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kvalifikace
1
Karatsev A
Q 1. kolo
2
Halys Q
Q 2. kolo
3
Gojowczyk P
Q 2. kolo
4
Hanfmann Y
Q 1. kolo
7
O'Connell C
8
Albot R
8
Moraing M
Q 2. kolo
Top 5
+ vše
1
Yagami
33
pts
2
supasteevo
26
pts
3
jade
24
pts
4
Luffy
24
pts
5
KisaKwaK
22
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple