Fermer
art_track
6
Novinky
chevron_right
13
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
8
Turnaje
chevron_right
11
Videa
chevron_right
5
Fotografie
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
11
My info
chevron_right
8
Matches to bet
chevron_right
9
My prediction
chevron_right
6
Žebříčky
chevron_right
15
Rules
forum
8
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Pondělí 13 května
Výsledky
Neděle 12 května
Sobota 11 května
Pátek 10 května
Čtvrtek 9 května
Turnaje
Probíhající turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Následující turnaje
Genève
Lyon
Štrasburk
Rabat
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Následující turnaje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nadal vs. Bergs, Fognini vs. Evans, Arnaldi vs. Mayot, Draper vs. Coric a Auger-Aliassime/Tiafoe vs. Shelton/Bublik. Zde jsou nejdůležitější momenty z druhého dne v Římě (Masters 1000)
Nejdůležitější momenty finálového zápasu Rublev vs. Auger-Aliassime na madridské antuce
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Alcaraz slaví 21. narozeniny. Otevřete oči dokořán, zde je 21 nejlepších snímků Španěla, které dosud pořídil!
Rublev vs. Auger-Aliassime, dramatický závěr zápasu 2. kola v Rotterdamu
Poslední video
04:21
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Delaney d. Puttergill
6/4, 6/2
532 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,296 Fanoušci
Novak Djokovic
43,880 Fanoušci
Roger Federer
41,188 Fanoušci
Alexander Zverev
25,165 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,258 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,308 Fanoušci
Iga Swiatek
10,258 Fanoušci
Serena Williams
10,189 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,383 Fanoušci
Celé pořadí
Next
Live
Dnes
A.Muller
at 13:00
A.Rublev
Dnes
I.Swiatek
at 15:00
A.Kerber
Dnes
H.Medjedovic
at 19:00
D.Medvedev
Dnes
E.Svitolina
at 20:30
A.Sabalenka
2021
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Umag 2021
ATP 250 - Od 19 to 25 července
07:42:21
22°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
Od Sobota 17 července
1
ALTMAIER
, Daniel
Alt
COBOLLI
, Flavio
WC
PECOTIC
, Matija
7
FABBIANO
, Thomas
2
MILOJEVIC
, Nikola
ROSOL
, Lukas
WC
MEDJEDOVIC
, Hamad
5
HORANSKY
, Filip
3
ROLA
, Blaz
SACHKO
, Vitaliy
COLLARINI
, Andrea
8
MASUR
, Daniel
4
GIANNESSI
, Alessandro
MOLLEKER
, Rudolf
Alt
FATIC
, Nerman
6
OLIVO
, Renzo
ALTMAIER
26 63 61
PECOTIC
75 62
MILOJEVIC
64 75
HORANSKY
64 67
2
61
SACHKO
64 62
COLLARINI
61 61
GIANNESSI
63 75
OLIVO
63 61
ALTMAIER
36 64 63
HORANSKY
62 62
COLLARINI
67
4
62 64
GIANNESSI
76
5
61
Výdělek
Qualified
6 Bodů
675 €
Q 2. kolo
0 Bodů
325 €
Q 1. kolo
0 Bodů
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kvalifikace
1
Altmaier D
2
Milojevic N
Q 2. kolo
3
Rola B
Q 1. kolo
4
Giannessi A
5
Horansky F
6
Olivo R
Q 2. kolo
7
Fabbiano T
Q 1. kolo
8
Masur D
Q 1. kolo
Top 5
+ vše
1
Bardamu
29
pts
2
KisaKwaK
26
pts
3
Yagami
25
pts
4
ericsau
25
pts
5
kevinou
24
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple