Fermer
art_track
5
Novinky
chevron_right
8
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
14
Men Rankings
chevron_right
5
Women Rankings
chevron_right
14
Turnaje
chevron_right
12
Videa
chevron_right
8
Fotografie
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
9
My info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
8
Žebříčky
chevron_right
5
Rules
forum
10
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Pátek 10 května (začátek v 04:00)
Výsledky
Čtvrtek 9 května
Středa 8 května
Úterý 7 května
Pondělí 6 května
Turnaje
Následující turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praha II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Následující turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Nejdůležitější momenty ze semifinále Auger-Aliassime vs. Lehečka na madridské antuce
Rublev vs. Auger-Aliassime, dramatický závěr zápasu 2. kola v Rotterdamu
Nejdůležitější momenty finálového zápasu Rublev vs. Auger-Aliassime na madridské antuce
Nejdůležitější momenty ze semifinále Sabalenka vs. Rybakina na madridské antuce
Poslední video
08:06
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,155 Fanoušci
Novak Djokovic
43,818 Fanoušci
Roger Federer
41,181 Fanoušci
Alexander Zverev
25,135 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,225 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,306 Fanoušci
Iga Swiatek
10,235 Fanoušci
Serena Williams
10,189 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,364 Fanoušci
Celé pořadí
4
6
6
30
Lajovic D
3
7
3
15
Sonego L
4
A
Lingua Lavallen A
5
40
Olivo R
Dnes
K.Volynets
at 18:00
A.Sabalenka
Dnes
N.Djokovic
at 19:00
C.Moutet
2013
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Buenos Aires 2013
ATP 250 - Od 18 to 24 února
20:10:58
26°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
informace
Official name
Copa Claro
Město
Buenos Aires, Argentina
Místo
Buenos Aires Lawn Tennis Club
Kategorie
ATP 250
Povrch
Antuka (Venkovní)
Datum
Od 18 to 24 února 2013 (7 dny)
Kvalifikace
Sobota 16 února
Výdělek
493,670 $
Website
http://www.copaclaro.org
Seznam cen
2024
Diaz Acosta F
d.
Jarry N
63 64
2023
Alcaraz C
d.
Norrie C
63 75
2022
Ruud C
d.
Schwartzman D
57 62 63
2021
Schwartzman D
d.
Cerundolo F
61 62
2020
Ruud C
d.
Sousa P
61 64
2019
Cecchinato M
d.
Schwartzman D
61 62
2018
Thiem D
d.
Bedene A
62 64
2017
Dolgopolov A
d.
Nishikori K
76
4
64
2016
Thiem D
d.
Almagro N
76
2
36 76
4
2015
Nadal R
d.
Monaco J
64 61
2014
Ferrer D
d.
Fognini F
64 63
2013
Ferrer D
d.
Wawrinka S
64 36 61
2012
Ferrer D
d.
Almagro N
46 63 62
2011
Almagro N
d.
Chela J
63 36 64
2010
Ferrero J
d.
Ferrer D
57 64 63
2009
Robredo T
d.
Monaco J
75 26 76
5
2008
Nalbandian D
d.
Acasuso J
36 76
5
64
2006
Moya C
d.
Volandri F
76
0
64
2005
Gaudio G
d.
Puerta M
64 64
2004
Coria G
d.
Moya C
64 61
2003
Moya C
d.
Coria G
63 46 64
2002
Massu N
d.
Calleri A
26 76
5
62
2001
Kuerten G
d.
Acasuso J
61 63
Výdělek
Vítěz
250 Bodů
84,550 $
Finále
150 Bodů
44,525 $
Semifinále
90 Bodů
24,120 $
Čtvrtfinále
45 Bodů
13,740 $
2. kolo
20 Bodů
8,100 $
1. kolo
0 Bodů
4,800 $
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Ferrer D
2
Almagro N
Semifinále
3
Wawrinka S
Finále
4
Bellucci T
1. kolo
5
Zeballos H
1. kolo
6
Fognini F
Čtvrtfinále
7
Andujar P
1. kolo
8
Ramos-Vinolas A
Čtvrtfinále
Top 5
+ vše
1
Yayann59
28
pts
2
BenjaminS
27
pts
3
Tiks
25
pts
4
Jean-baptiste D.
24
pts
5
Unamica
23
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple