Fermer
art_track
7
Novinky
chevron_right
7
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
11
Turnaje
chevron_right
14
Videa
chevron_right
10
Fotografie
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
15
My info
chevron_right
5
Matches to bet
chevron_right
10
My prediction
chevron_right
15
Žebříčky
chevron_right
7
Rules
forum
11
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Pátek 10 května (začátek v 04:00)
Výsledky
Čtvrtek 9 května
Středa 8 května
Úterý 7 května
Pondělí 6 května
Turnaje
Následující turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praha II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Následující turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Nejdůležitější momenty ze semifinále Auger-Aliassime vs. Lehečka na madridské antuce
Rublev vs. Auger-Aliassime, dramatický závěr zápasu 2. kola v Rotterdamu
Nejdůležitější momenty finálového zápasu Rublev vs. Auger-Aliassime na madridské antuce
Nejdůležitější momenty ze semifinále Sabalenka vs. Rybakina na madridské antuce
Poslední video
08:06
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,155 Fanoušci
Novak Djokovic
43,818 Fanoušci
Roger Federer
41,181 Fanoušci
Alexander Zverev
25,135 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,225 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,306 Fanoušci
Iga Swiatek
10,235 Fanoušci
Serena Williams
10,189 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,364 Fanoušci
Celé pořadí
6
6
1
Lajovic D
6
3
5
Sonego L
4
4
00
Altmaier D
3
6
00
Nardi L
30
Lingua Lavallen A
30
Olivo R
Dnes
N.Djokovic
at 19:00
C.Moutet
2021
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Champaign 2021
ATP CH 50 - Od 15 to 21 listopadu
17:28:44
5°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
informace
Official name
JSM Challenger of Champaign-Urbana
Město
Champaign, USA
Místo
Atkins Tennis Center
Kategorie
ATP CH 50
Povrch
Tvrdý (V hale)
Datum
Od 15 to 21 listopadu 2021 (7 dny)
Kvalifikace
Neděle 14 listopadu
Výdělek
52,080 $
Website
www.illinoischallenger.com/
Seznam cen
2023
Kypson P
d.
Michelsen A
64 63
2022
Shelton B
d.
Vukic A
06 63 62
2021
Kozlov S
d.
Vukic A
57 63 64
2019
Wolf J
d.
Korda S
64 67
3
76
6
2018
Opelka R
d.
Shane R
76
6
63
2017
Smyczek T
d.
Fratangelo B
62 64
2016
Laaksonen H
d.
Bemelmans R
75 63
2015
Laaksonen H
d.
Fritz T
46 62 62
2014
Mannarino A
d.
Nielsen F
62 62
2013
Sandgren T
d.
Groth S
36 63 76
4
2012
Smyczek T
d.
Sock J
26 76
1
75
Výdělek
Vítěz
80 Bodů
7,200 $
Finále
48 Bodů
4,240 $
Semifinále
29 Bodů
2,510 $
Čtvrtfinále
15 Bodů
1,460 $
2. kolo
7 Bodů
860 $
1. kolo
0 Bodů
520 $
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Altmaier D
2. kolo
2
Krueger M
Čtvrtfinále
3
Wolf J
Semifinále
4
Vukic A
Finále
5
Jung J
2. kolo
6
Gunneswaran P
1. kolo
7
Rola B
1. kolo
8
Kozlov S
Top 5
+ vše
1
cocosuaudeau
25
pts
2
AceMan
24
pts
3
Astelios
20
pts
4
Yagami
18
pts
5
leil44
17
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple