Fermer
art_track
13
Novinky
chevron_right
14
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
7
Men Rankings
chevron_right
15
Women Rankings
chevron_right
14
Turnaje
chevron_right
11
Videa
chevron_right
11
Fotografie
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
8
My info
chevron_right
10
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
5
Žebříčky
chevron_right
11
Rules
forum
12
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Pátek 10 května (začátek v 04:00)
Výsledky
Čtvrtek 9 května
Středa 8 května
Úterý 7 května
Pondělí 6 května
Turnaje
Následující turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praha II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Následující turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Nejdůležitější momenty ze semifinále Auger-Aliassime vs. Lehečka na madridské antuce
Rublev vs. Auger-Aliassime, dramatický závěr zápasu 2. kola v Rotterdamu
Nejdůležitější momenty finálového zápasu Rublev vs. Auger-Aliassime na madridské antuce
Nejdůležitější momenty ze semifinále Sabalenka vs. Rybakina na madridské antuce
Poslední video
08:06
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,155 Fanoušci
Novak Djokovic
43,818 Fanoušci
Roger Federer
41,181 Fanoušci
Alexander Zverev
25,135 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,225 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,306 Fanoušci
Iga Swiatek
10,235 Fanoušci
Serena Williams
10,189 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,364 Fanoušci
Celé pořadí
6
6
1
Lajovic D
6
3
2
Sonego L
3
4
30
Altmaier D
3
6
00
Nardi L
15
Lingua Lavallen A
15
Olivo R
Dnes
N.Djokovic
at 19:00
C.Moutet
2007
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Muži
Ženy
's-Hertogenbosch 2007
WTA Internationnal Series - Od 17 to 23 června
00:27:02
19°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
informace
Official name
Ordina Open
Město
's-Hertogenbosch, Nizozemí
Místo
Autotron Rosmalen
Kategorie
WTA Internationnal Series
Povrch
Tráva (Venkovní)
Datum
Od 17 to 23 června 2007 (6 dny)
Výdělek
416,000 $
Website
www.ordina-open.nl
Seznam cen
2023
Griekspoor T
d.
Thompson J
67
4
76
3
63
2022
Van Rijthoven T
d.
Medvedev D
64 61
2019
Mannarino A
d.
Thompson J
76
7
63
2018
Gasquet R
d.
Chardy J
63 76
5
2017
Muller G
d.
Karlovic I
76
5
76
4
2016
Mahut N
d.
Muller G
64 64
2015
Mahut N
d.
Goffin D
76
1
61
2014
Bautista Agut R
d.
Becker B
26 76
2
64
2013
Mahut N
d.
Wawrinka S
63 64
2012
Ferrer D
d.
Petzschner P
63 64
2011
Tursunov D
d.
Dodig I
63 62
2010
Stakhovsky S
d.
Tipsarevic J
63 60
2009
Becker B
d.
Sluiter R
75 63
2008
Ferrer D
d.
Gicquel M
64 62
2007
Ljubicic I
d.
Wessels P
76
5
46 76
4
2006
Ancic M
d.
Hernych J
60 57 75
2005
Ancic M
d.
Llodra M
75 64
2004
Llodra M
d.
Coria G
63 64
2003
Schalken S
d.
Clement A
63 64
2002
Schalken S
d.
Clement A
36 63 62
2001
Hewitt L
d.
Canas G
63 64
2000
Rafter P
d.
Escudé N
61 63
1999
Rafter P
d.
Pavel A
36 76
7
64
1998
Rafter P
d.
Damm M
76
2
62
1997
Krajicek R
d.
Raoux G
64 76
7
1996
Reneberg R
d.
Simian S
64 60
1995
Kucera K
d.
Jarryd A
76
7
76
4
1994
Krajicek R
d.
Braasch K
63 64
1993
Boetsch A
d.
Masur W
36 63 63
1992
Stich M
d.
Stark J
64 75
1991
Saceanu C
d.
Schapers M
61 36 75
1990
Mansdorf A
d.
Volkov A
63 76
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Robredo T
Čtvrtfinále
2
Ljubicic I
3
Canas G
2. kolo
5
Ferrero J
1. kolo
6
Chela J
1. kolo
7
Kohlschreiber P
1. kolo
8
Gicquel M
1. kolo
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple