Fermer
art_track
11
Novinky
chevron_right
7
Pořadí zápasů / Výsledky
chevron_right
10
Men Rankings
chevron_right
12
Women Rankings
chevron_right
14
Turnaje
chevron_right
8
Videa
chevron_right
7
Fotografie
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
9
My info
chevron_right
8
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
8
Žebříčky
chevron_right
5
Rules
forum
8
Fórum a diskuze
account_circle
Přihlásit se
Registrace
menu
person
Prediction game
5
Fórum
Přihlásit se
Registrace
Pořadí zápasů / Výsledky
Pořadí zápasů
Pátek 10 května (začátek v 04:00)
Výsledky
Čtvrtek 9 května
Středa 8 května
Úterý 7 května
Pondělí 6 května
Turnaje
Následující turnaje
Řím
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Vyhledat turnaj
Turnaje
Muži (ATP)
Ženy (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Od 26 května to 9 června
Wimbledon 2024
Od 1 to 14 července
US Open 2024
Od 26 srpna to 8 září
Challengers 2024
Probíhající turnaje
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praha II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Následující turnaje
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Žebříčky
Muži (ATP)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-23)
Junioři (-23) (France)
Challenger Race
Ženy (WTA)
Oficiální
Živě
Race
Podle země: France
Junioři (-21)
Junioři (-21) (France)
Růst
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Pokles
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videa
Kategorie
Zábavné
Rozhovory
Zápasy
Novinky
Teplé střely
Mimo kurty
Nejpopulárnější tento týden
Nejzajímavější momenty z finálového zápasu Iga Swiatek vs. Sabalenka na madridské antuce
Nejdůležitější momenty ze semifinále Auger-Aliassime vs. Lehečka na madridské antuce
Rublev vs. Auger-Aliassime, dramatický závěr zápasu 2. kola v Rotterdamu
Nejdůležitější momenty finálového zápasu Rublev vs. Auger-Aliassime na madridské antuce
Medveděv ve čtvrtfinále madridského turnaje proti Lehečkovi odstupuje. Nejdůležitější momenty zápasu.
Poslední video
08:06
Vložit video
Hráči
Muži
Celý seznam
Podle země: Francie
Ženy
Celý seznam
Podle země: Francie
Vyhledat hráče
Head to head of the day
vs
vs
Výkon dne
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Popularita
Rafael Nadal
48,155 Fanoušci
Novak Djokovic
43,818 Fanoušci
Roger Federer
41,181 Fanoušci
Alexander Zverev
25,135 Fanoušci
Carlos Alcaraz
22,225 Fanoušci
Celé pořadí
Popularita
Simona Halep
11,306 Fanoušci
Iga Swiatek
10,235 Fanoušci
Serena Williams
10,189 Fanoušci
Garbiñe Muguruza
8,426 Fanoušci
Angelique Kerber
8,364 Fanoušci
Celé pořadí
1
6
15
Lajovic D
1
3
30
Sonego L
3
6
00
McDonald M
6
4
00
Karatsev A
3
15
Altmaier D
2
15
Nardi L
6
7
5
3
Moreno de Alboran N
6
6
7
5
Van de Zandschulp B
2
4
30
Osuigwe W
5
6
40
Li A
5
6
5
00
Chang H
1
4
7
15
Karatancheva L
Pá 10
K.Volynets
at 18:00
A.Sabalenka
Pá 10
N.Djokovic
at 19:00
C.Moutet
2024
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Muži
Ženy
Open d'Australie 2024
Grand Slam - Od 14 to 28 ledna
07:32:20
19°C
view_headline
Pořadí zápasů / Výsledky
view_headline
Los
info_outline
informace
comment
Analyses
view_headline
Kvalifikace
Od Pondělí 8 ledna
1
YASTREMSKA
, Dayana
BOSKOVIC
, Lea
GRAMMATIKO
, Valentini
KALIEVA
, Elvina
STEVANOVIC
, Natalija
WC
JOINT
, Maya
BABOS
, Timea
32
SEMENISTAJ
, Darja
2
ZARAZUA
, Renata
FOURLIS
, Jaimee
NIEMEIER
, Jule
TIKHONOVA
, Anastasia
PAQUET
, Chloe
AIAVA
, Destanee
ROBBE
, Alice
20
TEICHMANN
, Jil
3
VOLYNETS
, Katie
LAMENS
, Suzan
SAVINYKH
, Valeria
ZHAO
, Carol
SIERRA
, Solana
JACQUEMOT
, Elsa
FUNG
, Stacey
25
RIERA
, Julia
4
BASSOLS RI
, Marina
PR
WURTH
, Tara
WALTERT
, Simona
MARCINKO
, Petra
ZAKHAROVA
, Anastasia
KOLODYNSKA
, Jana
EALA
, Alexandra
18
PETERSON
, Rebecca
5
ANDREEVA
, Erika
WC
MCPHEE
, Kaylah
KUDERMETOV
, Polina
MARTINEZ C
, Carlota
UCHIJIMA
, Moyuka
MAKAROVA
, Ekaterina
FERRO
, Fiona
21
SRAMKOVA
, Rebecca
6
PIGOSSI
, Laura
ABDURAIMOV
, Nigina
SALKOVA
, Dominika
FETT
, Jana
KANEPI
, Kaia
HUNTER
, Storm
PROZOROVA
, Tatiana
30
NAEF
, Celine
7
RODIONOVA
, Arina
JEANJEAN
, Leolia
JANICIJEVI
, Selena
MONNET
, Carole
BARA
, Irina
HATOUKA
, Yuliya
ERJAVEC
, Veronika
26
LYS
, Eva
8
MANDLIK
, Elizabeth
SEIDEL
, Ella
ROUVROY
, Margaux
PR
JONES
, Francesca
HARTONO
, Arianne
UDVARDY
, Panna
WC
MENDEZ
, Seone
19
BAPTISTE
, Hailey
9
ARANGO
, Emiliana
SEBOV
, Katherine
BOLSOVA
, Aliona
BONAVENTUR
, Ysaline
YANG
, Ya Yi
MARINO
, Rebecca
TARARUDEE
, Lanlana
23
PONCHET
, Jessika
10
FRUHVIRTOV
, Brenda
WC
HULE
, Petra
WC
GIBSON
, Talia
MITU
, Andreea
MIYAZAKI
, Yuriko Lily
WC
ERCAN
, Melisa
WEI
, Sijia
28
HRUNCAKOVA
, Viktoria
11
BONDAR
, Anna
PR
HSIEH
, Su-Wei
LUKAS
, Tena
WC
POPOVIC
, Ivana
MA
, Ye-Xin
BULGARU
, Miriam
KORNEEVA
, Alina
31
VICKERY
, Sachia
12
DART
, Harriet
BRANCACCIO
, Nuria
STARODUBTS
, Yuliia
CAPURRO TA
, Martina
SERBAN
, Raluca Georgiana
PAPAMICHAI
, Despina
KNUTSON
, Gabriela
17
FRIEDSAM
, Anna-Lena
13
DANILOVIC
, Olga
SHYMANOVIC
, Iryna
YOU
, Xiaodi
SONMEZ
, Zeynep
NOHA AKUGU
, Noma
JANG
, Su Jeong
SUN
, Lulu
27
WATSON
, Heather
14
PARRIZAS D
, Nuria
WC
INGLIS
, Maddison
TAN
, Harmony
ZAVATSKA
, Katarina
LI
, Ann
MARTINCOVA
, Tereza
KRAUS
, Sinja
24
SNIGUR
, Daria
15
STEFANINI
, Lucrezia
PATTINAMA
, Lesley
KAWA
, Katarzyna
GJORCHESKA
, Lina
RAINA
, Ankita
BOUZAS MAN
, Jessica
SAKATSUME
, Himeno
22
BEJLEK
, Sara
16
SHARMA
, Astra
JORGE
, Francisca
ASTAKHOVA
, Darya
TIMOFEEVA
, Maria
HON
, Priscilla
WC
JONES
, Emerson
LANSERE
, Sofya
29
GALFI
, Dalma
YASTREMSKA
63 46 63
GRAMMATIKO
75 63
JOINT
63 16 75
SEMENISTAJ
64 26 64
ZARAZUA
64 63
NIEMEIER
67
4
64 62
AIAVA
63 76
5
TEICHMANN
62 61
VOLYNETS
76
6
76
4
ZHAO
63 76
7
JACQUEMOT
64 75
RIERA
61 64
BASSOLS RI
60 62
WALTERT
61 61
ZAKHAROVA
61 63
PETERSON
62 75
ANDREEVA
61 62
KUDERMETOV
61 61
UCHIJIMA
62 60
FERRO
36 64 61
ABDURAIMOV
57 75 60
SALKOVA
75 36 75
HUNTER
63 62
NAEF
61 60
JEANJEAN
63 64
MONNET
64 61
BARA
62 57 63
LYS
62 63
SEIDEL
63 26 64
JONES
62 64
HARTONO
76
4
63
BAPTISTE
63 61
SEBOV
64 64
BONAVENTUR
63 63
MARINO
76
3
60
PONCHET
76
5
46 61
FRUHVIRTOV
64 64
GIBSON
63 16 62
ERCAN
64 76
5
WEI
63 62
BONDAR
76
3
64
POPOVIC
63 62
MA
75 62
KORNEEVA
64 36 75
DART
62 76
4
STARODUBTS
63 60
SERBAN
75 62
KNUTSON
26 61 62
DANILOVIC
62 60
SONMEZ
75 62
JANG
61 64
SUN
64 63
INGLIS
46 63 75
ZAVATSKA
61 63
LI
67
4
64 64
SNIGUR
63 60
PATTINAMA
63 63
KAWA
75 46 63
RAINA
64 57 76
4
BEJLEK
63 61
SHARMA
67
3
63 63
TIMOFEEVA
62 63
HON
62 75
GALFI
36 64 62
YASTREMSKA
64 36 64
JOINT
61 76
4
ZARAZUA
64 57 76
10
AIAVA
26 75 61
VOLYNETS
63 61
RIERA
64 62
WALTERT
26 61 63
ZAKHAROVA
64 26 64
KUDERMETOV
63 62
FERRO
64 61
SALKOVA
75 64
HUNTER
63 76
4
JEANJEAN
61 46 62
LYS
61 62
SEIDEL
63 67
5
44 ab
BAPTISTE
62 64
SEBOV
67
6
64 40 ab
MARINO
67
6
64 62
FRUHVIRTOV
16 63 75
WEI
Forfait
BONDAR
64 64
KORNEEVA
57 64 76
0
STARODUBTS
64 64
KNUTSON
61 57 61
SONMEZ
46 61 61
SUN
61 16 64
INGLIS
76
3
63
SNIGUR
64 62
PATTINAMA
64 61
BEJLEK
61 75
TIMOFEEVA
62 64
HON
46 63 64
YASTREMSKA
62 16 64
ZARAZUA
67
5
63 64
VOLYNETS
36 76
4
75
ZAKHAROVA
76
1
61
FERRO
63 36 63
HUNTER
36 63 64
JEANJEAN
26 76
4
63
SEIDEL
60 64
MARINO
20 ab
FRUHVIRTOV
62 64
KORNEEVA
63 63
STARODUBTS
64 16 76
4
SUN
64 36 62
SNIGUR
62 57 63
BEJLEK
63 64
TIMOFEEVA
62 46 61
Výdělek
Qualified
40 Bodů
Q 3. kolo
30 Bodů
37,044 $
Q 2. kolo
20 Bodů
24,567 $
Q 1. kolo
2 Bodů
17,464 $
Sdílet
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kvalifikace
1
Yastremska D
2
Zarazua R
3
Volynets K
4
Bassols Ribera M
Q 2. kolo
5
Andreeva E
Q 2. kolo
6
Pigossi L
Q 1. kolo
7
Rodionova A
Q 1. kolo
8
Mandlik E
Q 1. kolo
Top 5
+ vše
1
Mkola
70
pts
2
Matko
65
pts
3
konnors
64
pts
4
Český
64
pts
5
gaet69
62
pts
Participer
374
missing translations
Please help us to translate TennisTemple